Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mondják az orvosok hogy...

Miért mondják az orvosok hogy keveset iszok?

Figyelt kérdés
Napi 4-6 liter megy le, de mégis akárhányszor megyek (reggel) mindig azt mondják hogy igyak többet. Járok kondiba is, viszonylag egészségesen kajálok, de mégis. Nem lehet hogy azért mert reggel amikor megyek, nem ittam-ettem semmit, aztán az éjszaka kiszáradtam, és azt látják? Én szerintem így van.

2020. szept. 12. 23:46
 1/4 Flagstaff ***** válasza:
100%
Napi 6 liter folyadék fogyasztása mellett egy éjszaka ennyire kiszáradni azért nem egészen normális. Szerintem legközelebb orvos előtt írd egy pár napig a folyadékfogyasztásodat, és ha mondja a doki, hogy igyál többet, tedd elé, aztán majd meglátod, mit szól.
2020. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Cukorszintedet nézték már? Nem indokolt a kiszáradás éjszaka. Én napi másfél litert iszom kb.
2020. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolja az orvos, hogy keveset iszol? Nem látszik ránézésre! De ennyit inni túl sok. Vércukor?
2020. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is rengeteget iszom, vannak ilyen típusú emberek. Én is voltam cukorterhelésen, tökéletes volt, ahogy minden eredményem. Más meg napi fél literrel él 30 éve, az is rejtély
2020. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!