Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnék valahogy hízni a vádlimra?

Tudnék valahogy hízni a vádlimra?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony a lábszáram, és magasszárú csizmát is nagyon nehéz találni rá, a szűk nadrágok pedig mindig elállnak a vádlimnál. Tudnék ellene valamit tenni?

2020. szept. 17. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak izmositani tudod. De az is alkat kerdese, van, akinek a vadlijan nem latszik az izom. Nekem vekony a labam, de mikor tornazom, ki tud gombolyodni kimondottan a vadlim.
2020. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, figyelj, nekem is elég vékony volt a lábam meg úgy az egész alkatom. aztán elkezdtem sportolni, mellé ugyen többet is ettem. Így már vastagodtam és izmosodtam. De ez genetika kérdése, hiszen van olyan sportoló társam, aki nem izmosodott és vastagodott. De csak külön a vádlira nem tudsz. Ha esetleg csak arra edzel rá, akk max izmosodik, az izomnál kicsit vastagabb is lesz, v olyan, mint az első hozzászólónak.
2020. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!