Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor szokott lenni az influen...

Mikor szokott lenni az influenza járvány?

Figyelt kérdés

Mindenkire aki megvan fázva ráfogják, hogy biztos covidos.

Az előbb olvastam egy kérdést, a kérdező azt mondta, hogy csak influenza, de rámondták, hogy még nincs influenza, szóval tuti vírusos.


Én úgy tudtam ősszel van az influenza járvány. Csak ebben az évben késik, vagy mindig később szokott lenni?


2020. szept. 22. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
december-február
2020. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ősztől kora tavaszig , ami most megy márc óta egy átverés , gazdasagi spekuláció . A megszokott dolgok eltörlese . Megszüntetik a pénzt mert fertőz helyette a atutalás lesz , a postai csekket is . Átalakul a rendszer egy erősebb diktaturába , hetköznapi lesz a teljes megfigyeles pánikkeltés .
2020. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2: ez a pánikkeltés, amit te zagyválsz, te szerencsétlen.
2020. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Influenza általában télen van, ilyenkor ősszel mindenféle náthavírusos megbetegedések szoktak lenni, és most is van, ez általában csak hőemelkedéssel jár, nem magas lázzal, mint az influenza.
2020. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, pont azt akartam kérdezni, hogy akkor ősszel milyen megbetegedés szokott lenni, de akkor nátha és télen az influenza.


3-as, ez még semmi. Vki rámírt a kérdés kapcsán, hogy a közel jövőben milliárdok fognak meghalni, és csak úgy élhetjük túl ha imádkozunk Istenhez :D

2020. szept. 22. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen, nem a koronavírus itt a legnagyobb veszély, hanem az emberi hülyeség...
2020. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!