Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a nyakam, ha...

Miért remeg a nyakam, ha írnom kell mások előtt?

Figyelt kérdés
Nevetek így vissza olvasva a kérdést, de tényleg mostanában ez a helyzet. Munkahelyemen a kisfőnökömnél kell aláírnom hivatalos papírokat és ilyenkor remeg a fejem közben.:D Szerintem azért, mert arra gondolok, hogy néz közben és biztos észreveszi. De miért agyalhatok ilyen hülyeségeken? Hogyan állítsam át picit a felfogásom? Nem is tetszik nekem kicsit sem, ezért nem kéne, hogy foglalkozzak vele, de sajnos ilyen vagyok, mindenki véleményére nagyon adok egyébként és mindenkinek megakarok felelni.:( Van valaki még így?
2020. szept. 23. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
En voltam igy. Sajnos minel inkabb megoldast keresel ra, annal inkabb a remegesre fokuszalsz. Nem segitene, ha egy mozdulattal megszakitanad, amit csinalsz? Ha pl egy pillanatra megdorzsolned a hatad, mintha fajna. Oke, talan ez hulye otletnek tunhet...
2020. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, kifogom próbálni, minden ötlet érdekel. Neked segített?
2020. szept. 23. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sot, az is bevalt, ha inkabb kimondom, es nem leplezem, ha ideges vagyok. Pl. belegabalyodtam gyakran beszedbe. De egyszer azt mondtam, na jo, kezdem elolrol. Es segitett. Vagy alig kaptam levegot. Megalltam, azt mondtam, kifujom magam, es utana nem ereztem magam olyan hulyen.
2020. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!