Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen alacsony ph értékű...

Milyen alacsony ph értékű tusfürdők vannak?

Figyelt kérdés
Eléggé izzadékony vagyok, valószínű stressz áll a háttérben, szeretnék elmenni kivizsgálni az okát, tervben van csak így Covid ideje alatt annyira nem egyszerű. Kipróbáltam több fajta izzadás gátlót, izzadság folt elleni tapaszt, de olyan szinten izzadok hogy az sem segít, eléggé zavaró. Viszont sok helyen olvastam hogy alacsony ph tartalmú tusfürdő egy minimálisan segíthet. Viszont nem nagyon találok cikkeket, hogy melyek lehetnek ezek, ebben kérném a segítségeteket, de más tippet is szívesen fogadok.

2020. szept. 25. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

ezek pl PH4

[link]

[link]

2020. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek nem tudom mi az értelme, az 5.5 PH tusfürdők is savas kémhatásúak, ezzel sem jársz jobban, az izzadságon nem segít.
2020. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!