Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha nekem...

Mit csináljak, ha nekem valaki hiányzik, és emiatt magányos vagyok, illetve nem tudok aludni rendesen?

Figyelt kérdés
Ha el is alszok,akkor róla álmodok,és mindig felébredek rá. Létezhet ilyen ragaszkodás,vagy ez már elmebetegség? Sajnos már mindent próbáltam, citromfűteát,amit mellesleg ő ajánlott anno,és még a sportolás. Tényleg elmebeteg lettem?

2019. ápr. 23. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy elmebeteg. Csak vagyod rá, vele akarsz lenni, beszelgetni.
2019. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Koncentrálj másra. Vedd észre, hogy más és mások is léteznek. Ha ő nem foglalkozik veled, akkor miért pazarolnád rá minden gondolatodat?
2019. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Tetszik valaki? Vagy mi? ferfi vagy no vagy?
2019. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Létezhet. Keresd meg, beszélj vele, talán tőle kell hallanod miért nem működhet. Elmebetegség, hát néha elmebetegnek is kell lenni, semmi értelme nincs egy életet lélni ilyen betegségek nélkül.
2019. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csudákat lettél elmebeteg, szerelmes lettél. Az egy rendkívüli érzelmi állapot. Jó lenne, ha találnál mást, ha ez a kapcsolat nem jöhet össze.
2019. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
29%
Mennyél ki és dolgozzál félholtan nem fog hiányozni akkor az ágyad fog hiányozni
2020. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!