Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Mit csináljak, ha nekem valaki hiányzik, és emiatt magányos vagyok, illetve nem tudok aludni rendesen?

Ha el is alszok,akkor róla álmodok,és mindig felébredek rá. Létezhet ilyen ragaszkodás,vagy ez már elmebetegség? Sajnos már mindent próbáltam, citromfűteát,amit mellesleg ő ajánlott anno,és még a sportolás. Tényleg elmebeteg lettem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: elme, betegség, idegbaj, alvászavar, ragaszkodás, lány, fiú

ápr. 23. 17:59  Privát üzenet  

A válaszok
Nem vagy elmebeteg. Csak vagyod rá, vele akarsz lenni, beszelgetni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 23. 18:05 Privát üzenet
Koncentrálj másra. Vedd észre, hogy más és mások is léteznek. Ha ő nem foglalkozik veled, akkor miért pazarolnád rá minden gondolatodat?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 23. 18:05 Privát üzenet
Tetszik valaki? Vagy mi? ferfi vagy no vagy?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 23. 18:05 Privát üzenet
mirőlszól nevű felhasználó válasza:

Létezhet. Keresd meg, beszélj vele, talán tőle kell hallanod miért nem működhet. Elmebetegség, hát néha elmebetegnek is kell lenni, semmi értelme nincs egy életet lélni ilyen betegségek nélkül.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 23. 20:46 Privát üzenet
A csudákat lettél elmebeteg, szerelmes lettél. Az egy rendkívüli érzelmi állapot. Jó lenne, ha találnál mást, ha ez a kapcsolat nem jöhet össze.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 25. 14:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A nyomtatom sima szöveget (word) rendesen-tisztán nyomtat ki, viszont táblázatot (excel) csak úgy nyomtat, hogy a vonalak ill egy-egy sor hiányzik vagy félig van meg. Miért lehet ez?
Efott 2016? Társaságot keresek, elővételes jegyem megvan, már csak a társaság hiányzik. Lenne kedve csatlakozni valakinek? A tavalyi is adta rendesen. : ) 22/F
Lenovo thinkpad T420 laptop, hátul a memória mellett van egy kis elektronika, akkora mint a ddr 3 as memória. Két vezeték megy rá Az enyémből hiányzik. Youtoubon láttam, hogy...
Ha egy tanuló félévkor hiányzik egy tantárgynak a 30%-ról, viszont minden dolgozatot, felelést bepótolt, és vannak jegyei rendesen, és 4-5 környékén áll, félévkor akkor is...
Az mitől lehet, hogy a testemen és az arcomon is "foltokban" hiányzik szőr. Pl a mellkasomon is rendesen nő de jobboldalt egy féltenyérnyi foltban egyszerűen nincs. Az arcomon is...
Az normális, hogy a szülés óta rendesen hiányzik az orvosom meg a szülésznőm?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!