Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tavaly májusban kórházba...

Tavaly májusban kórházba kerültem hányás-hasmenés miatt, kaptam injekciót a fenekembe, ami megállította a hányás-hasmenést, de a helye azóta is időnként fáj, mitől múlna el?

Figyelt kérdés
Szóval olyan erős hányás-hasmenés jött rám 1 nap alatt, hogy estére már a saját lábamra se bírtam állni, és a WC-ig se jutottam el, annyira erős volt, még a víz se maradt bennem, 40 kiló alá fogytam (151cm magas vagyok, és mostanában vagyok 45-46 kg. körül, ez a normál súlyom), és hogy ne legyen több hányás és hasmenés, mielőtt bevittek a kórházba, az ügyeleten kaptam egy injekciót, a kórházban pedig infúzióra kötöttek, szerencsére gyorsan felgyógyultam, de a fenekembe kapott injekció úgy néz ki, hogy ideget érhetett vagy nem tudom, de időnként fáj, bár már semmi nem látszik belőle.
2010. aug. 7. 19:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!