Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irodisták, titetek hagynak...

Irodisták, titetek hagynak betegen dolgozni mostanság?

Figyelt kérdés
Úgy értem lázatok nincs, pl csak meg vagytok fázva
2020. okt. 2. 14:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen értem, de ez így igazságtalan, ilyenkor aki nem kapja meg a teljes bért, mondhatja hogy inkább bemászok betegen pl.
2020. okt. 7. 15:57
 12/15 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok: Nekünk a cégnél van lehetőség otthonról dolgozni, viszont én inkább bejárok, sőt ezért laptopot sem igényeltem. Maradok a jó öreg PC-nél. Így is sok munkát hazaviszek, hát ha még laptopos lennék. Volt mikor itthonról dolgoztam, viszont azt vettem észre, hogy nem tudok igazán produktív maradni az otthoni környezetben. De a kérdésedre a válasz, IGEN, nálunk adnak rá lehetőséget, hogy otthonról dolgozzunk!
2020. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most igazságtalannak tűnik igen. Én is pont azok közé tartozom akinek szüksége van az anyagra és nem elég a gép.

De mikor tavasszal leállás volt másfél hónapig,mi is ugyanúgy megkaptuk a teljes bért és mi nem dolgoztunk otthon mint mások. Ha ezt nézem akkor most egyenlítenek :)

2020. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jah nálunk nem lehet leállás folyamatos üzem, olyan fasza ilyenkor minden...
2020. okt. 7. 16:04
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs HO. :( de mikor volt a kijárási alatt semmit nem biztosítottak. Se laptop se semmi. Sajátról dolgoztunk. Mondjuk én produktívabb voltam otthonról mert az utazással töltött időt alvásra fordítottam és így nem voltam álmos. Jó lenne most is így. Nalunk maszkot sem vesznek sokan pedig előírás. És kinevrtik aki felveszi meg kezet most meg lefertőtleníti a kilincset. Utálom az egészet. Tűrni ezt egész nap szó nélkül.
2020. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!