Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elofordult mar veletek, hogy...

Elofordult mar veletek, hogy kakilas utan nem tudtatok kitorolni? Lehet baj belole?

Figyelt kérdés

Iszonyu kellemetlen de ma olyan tortent velem hogy varosban futas kozben nagyon ramjott a kakilas, a legkozelebb eso burger kingbe tudtam bemenni, viszont sajnos mar csak a dolgom vegeztevel eszleltem hogy nincs wc papir, en pedig mivel csak egy futocuccban voltam osszvissz ket zsepi volt nalam, de az sajnos nem volt elegendo. Ugyhogy ugy mentem ezutan haza, hogy nem tudtam kitorolni teljesen. Hazaertem gyorsan letusoltam de attol felek hogy valami baci kerulhetett a huvelyembe. Valos a felelmem?


20/l



2020. okt. 3. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szóval troll kérdés, ez is megoldva!
2020. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem troll kerdes, de te normalis vagy hogy majd az en foltos bugyimat fogom fotozgatni meg megosztani?


Ennyi erovel ha azt mondod ugorjak vonat ele es fotozza le valaki, es en nem ugrom, akkor is troll kerdes??


Jeezusom..

2020. okt. 3. 17:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Anonim az egész, innentől kezdve miert ne? De ha kamu akkor kamu...
2020. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mindig csalodok az emberekben.


Normalis valaszokra lennek kivancsi, koszonom!

2020. okt. 3. 18:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért két zsepivel ha nagyjából megtörölted magad, nem hiszem, hogy bajod lenne, nyugi. Pláne így, hogy hazaérkezés után rögtön letusoltál.
2020. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!