Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mással is elôfordult már?

Mással is elôfordult már?

Figyelt kérdés
Új fajta elalvási módot használok néhány hete. Mielôtt elaludnék meditálok, ám néhány alkalommal ezelôtt fura dolgot tapasztaltam: az alvást megelôzôen kis szellôt érzékelek az arcomon még csukott ablaknál is és utána mélyalvásba kezdek. A meditáció kitûnô ám nem várt más mellékhatása is lett: az álmok nagyon valóságosak fôként különbözô csatákról szólnak a katonák egyenruhái szerint II. világháború. Múltkor egy olyan viadukt lábánál voltam, amit még nem is láttam életemben. Erre beírtam a keresôbe és kiadta (Németországban volt). Elônye viszont a meditációnak, hogy lettek álmaim, amik az elôtt nem voltak, viszont ezek gyakran kísértetiesek, de megszûntek a fáradt napjaim és a deja vu érzeteim (volt olyan nap amikor 3-4 alkalom is elôfordult pl kétszer láttam valakitbkijönni a szobából, vagy amikor írtam olyan volt mintha már megtörtént volna felnéztem utána vissza a lapra, de még nem volt ott az utolsó szó, amit elôtte leírtam, vagy nem egy szóval nagyon fura viselkedésmintázatom volt és ezzel tisztában is vagyok). A deja vu-rôl viszont olvastam, hogy bizonyos agyi terület kisebb a normál emberhez képest. Akkor lehetséges az, hogy a meditációval valamennyit segítettem magamon, viszont ártottam is?
2014. jún. 19. 23:20
 1/1 Hajnal99 válasza:
Hűha, érdekes sztori, dejavut sokszor tapasztalok én is. Miféle meditálást csinálsz?
2020. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!