Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasamról hogy lehetne lefogyni?

Hasamról hogy lehetne lefogyni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Kerékpározás.
2020. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hulahopp karika.
2020. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Kerékpározás közben hulahopp karika.
2020. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok felüléssel.
2020. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Életmódváltással. Van egy speciális ételkiegészítő---REGENOR. Olvass utána. Előszőr a hasi zsírt bontja. 1-2 hónap alatt 4-8 kg-ot is le lehet fogyni, a bőr feszesebb, mint valaha. (tilos: alkohol, gyümölcs, tejtermék----zsírral kell főzni. Csak pár dolog, amit kiemeltem). De ez egy életmódváltás. Én 4 éve csinálom. Most már csak megtartásért. Összesen 18 kg-ot fogytam, sport nélkül. A bőröm feszesebb és szebb, mint korábban. 53 éves vagyok. Hetente 1x intenzív séta, 8 km. És naponta 5 perc japán "hanyadtfekvés" törölköző a derék alá: ez jó a hasnak, és a háti izmoknak. Előszőr csak 1 percet bírsz--aztán lehet növelni. YouTubon van róla kis filmek és Google-ban rátalálsz mind a két módszerre. A felülések stb. nem vezet sehová, ha melletta össze-vissza eszünk mindent.
2020. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Finom kocogással,ha nincs akadálya.(gondolok itt térdproblémákra stb.)
2020. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb csokit stbt enni száraz húsok kardio
2020. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!