Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden fogyási módot próbáltam...

Minden fogyási módot próbáltam de nem vált be semmi! Hogyan lehet lefogyni 3 kg-ot a hasamról!?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 17:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Nyárig mindenképp leszeretnék 3 kg adni!

kérlek segítsetek!

2017. ápr. 2. 18:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
fogadjunk a sportot+ mellé kiszámolt étrendet nem próbáltad
2017. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam azt hogy mindennap edzek emellet keveset eszek egézségesen.

De nem vált be!

2017. ápr. 2. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak hasbol nem lehet fogyni. Nem lehet testreszekrol fogyni ugyanis.

Mindent meg biztos nem probaltal. A dietad valoszunileg nem megfelelo. "Egeszseges" mindenkinek mast jelent.

2017. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit=fogyás

Kalóriabázis.hu, ingyenes, könnyen átláthatóvá teszi a fogyásod, nagyon hasznos kis oldal. (vannak pontosabb, jobb értékekkel dolgozó angol nyelvű oldalak, pl a cronometer, de mivel ez nem magyar oldal, magyar termékek nem találhatók meg rajta. Persze tudsz felvinni új ételeket, recepteket is, csak az plussz munkát igényel, kb 20mp-t, szerintem azt azért ki lehet bírni)

Napi 300-500 kalória minuszban legyél, akkor szépen, tartósan fogsz fogyni.

2017. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Mindenképp megnézem ezt az oldalt és akkor megpróbálok még jobban odafigyelni a diétámra!

2017. ápr. 3. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hétig írd fel magadnak, hogy mit, mikor mennyit eszel. Utána vidd fel kalóriabázisra. Erős a gyanúm, hogy amit kevésnek hiszel, az nagyon megfog lepni.
2017. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!