Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vegánok! Milyen ételeket esztek?

Vegánok! Milyen ételeket esztek?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen derült ki, hogy problémám van a hússal. Még nem derült ki, hogy pontosan micsoda, de ha fogyasztok húst, nagyon rosszul leszek tőle. Illetve laktózérzékeny is vagyok. Egy ideje nem fogyasztok állati eredetű dolgokat, mint az előző 2 mondatból kiderült, egészségügyi okok miatt. Az a problémám, hogy híztam 3 kilót ez idő alatt. Miket esztek? Nektek nincs hasonló problémátok, mint hízás?

Minden érdekel! :)


2020. okt. 8. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem kiskoromban volt ezzel gond. Gluténmentes kenyeret ettem, rántottcukkinit, gombát, abonettet, lecsót stb.
2020. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne csak tésztát, meg krumplit egyél. Főzelékek, levesek, zöldség fasírt, raguk alapja is lehet zöldség. A fehérje miatt hüvelyesek, leírtad, hogy semmi állati eredetű, de a tojással ha nincs bajod próbálkozhatnál. Kipróbálhatsz húspótlókat, mint a szója, szejtán.
2020. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Föként zöldségeket - minél többfélét - egyél, tésztát, krumplit, rizst csak mérsékelt mennyiségben.

A zöldségféléket rengeteg módon el lehet készíteni, így nemcsak a zöldségek fajtáival, hanem az elkészítési módokkal is változatossá lehet tenni az étrendet.

Én is egészségügyi okokból nem eszem állati eredetü élelmiszereket, azóta sikerült 15 kilót fogyni, kifejezetten jól esik, amit eszem, egyszerüen próbálkozz minél többféle kajával.

2020. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigieket!

Ment a zöld mindenkinek! :)

2020. okt. 8. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!