Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha pánik...

Mit csináljak, ha pánik rohamom van és szúr a mellkasom és nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Ez a szívroham előjele lehet?
2020. okt. 10. 02:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Sejtettük. Most már feküdj le aludni.
2020. okt. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
Hurrá! Úgy izgultam.
2020. okt. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Mennyi rosszindulatú fos ember van.. nem is bántam volna, ha meghalok. Nem igen kérek azt hiszem a világból én már többet.
2020. okt. 10. 04:22
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
Hiányzol
2020. okt. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
Ne foglalkozz a bunkó beszólásokkal. Ha velük történne ilyesmi, és nem tudnák eldönteni, h pánikroham v infarktus, akkor ők szarnák össze magukat a legjobban... Egyébként jól vagy? Kellett hívni mentőt?
2020. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

# 15


Nagyon mellé. Én is pánikbeteg vagyok, de azt igen hamar megtanultam, hogy a mentőket ne zaklassam + ne menjek sürgősségire, ügyeletre, stb.

2020. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%
#16 csak nehogy egyszer benézd a dolgot... én is pánikbeteg vagyok. Évek hosszú sora alatt 2 alkalom volt, amikor nem voltam biztos benne, h csak a pániktól van, ezért bementem a sürgősségire. Úgy gondolom a befizetett tb-mből kitelik ez a két "zaklatás"
2020. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%

# 17


Messze van az még, hogy "benézzem". Több részletes kivizsgáláson átestem (EKG, szívultrahang, hasi UH, koponya MRI, nyaki UH, mellkas rtg, millió részletes vérvétel), fiatal vagyok, sportolok, egészségesen élek. Szerintem elég nagy g.ecinek kell lenni ahhoz, hogy egy pánikbeteg, hipochonder embernek valaki beírjon olyat a neten, hogy "nehogy benézd". Inkább szedjétek össze magatokat, és tanuljatok egy kis önkontrollt ti is + módszereket, amikkel le tudjátok magatokat nyugtatni. Ha ez nekem nem lenne, akkor hívhatnám mindig a mentőt, mert az aktuális rosszullét mindig úgy élem meg, hogy más, mint szokott lenni.

2020. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 Ha figyelmesen elolvastad a válaszokat, láthattad, h a kérdező kapott durvább válaszokat is, mint h "nehogy benézze". Szóval ezen kár így berágnod... Örülj neki, h te ilyen önkontrollal bírsz, és ne bántsd azt, aki még nem tart itt (nekem sokszor hetente van ilyen rohamom, és több év alatt csak kétszer mentem be az ügyeletre. Nem hiszem, h ez extrém sok, és h amúgy ki kéne oktatni emiatt...)
2020. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve, h többen osztjátok itt a kérdezőt, de ha véletlenül mégis infarktusa van, akkor az nem nektek fáj... Nem kéne más f@szával ütni a csalánt.
2020. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!