Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől csuklok és hogyan tudom...

Mitől csuklok és hogyan tudom abbahagyni?

Figyelt kérdés

Már tegnap délután óta tart. Éjjel szinte nem is tudtam aludni semmit, folyamatosan felébredtem a csuklásra. Néha kimarad egy-egy perc, de szinte folyamatos. Most már mindjárt összedőlök, annyira fáradt vagyok, de nem tudok miatta elaludni.

Mit tudnék csinálni? Ilyen még sosem volt, általában fél órán belül el szokott mullani.



#csuklás #csukollás #csukladás
2020. okt. 14. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Holnap menj át a háziorvoshoz, ha nem marad abba, nem normális, hogy ennyi ideig tartson a csuklás.

Nem akarlak megijeszteni, hogy az apósom miért csuklott napokig, mert sok mindentől lehet, de sajnos komoly dolog is előidézheti.

2020. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj, szerintem inkább ügyeletre kellene menni, mert nem fogsz tudni aludni megint. Én is ismerek valakit, akivel ez történt, neki nem volt komoly baja, de csak kórházban sikerült megszüntetni a csuklást.
2020. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt olyan, hogy tartott vagy 3-4 napon át. A háziorvos akkor azt sejtette velem, hogy dili, de nyugtató sem használt. Aztán egyik reggel, még félálomban, csukott szemmel arra eszméltem, hogy jé, nem csuklom, ám mikor kinyitottam a szemem és FÉNY érte a retinámat, abban a pillanatban újra indult csuklás. Akkor rájöttem, hogy ez valami vírusfertőzés, ami az idegeket támadta meg. Akkor tudatosult bennem, hogy a napok óta fosó 2 kutyánkat feltehetően ugyanaz a vírus támadta meg, csak náluk fosást okozott, nálam meg csuklást. Aztán, ahogy jött, úgy el is múlt, nálam is, meg a kutyáknál is.
2020. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!