Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a leszokás (drog) már...

Ha a leszokás (drog) már esélytelen, akkor lehet irányítás alá vonni a függőséget?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan a drogozás véget rúgtak eddig ki. Most jövő héten egy új helyen kezdek.

Vajon ha minden fizetés után ezután a legdrágább drogot veszem, és egy éjszaka alatt eldrogozom az egész fizum - akkor hosszabb távon is elkerülhető lesz hogy megint kirúgjanak?

Csak mert eddig az szokott lenni a baj hogy hetekig be vagyok állva. Viszont ha egy este tartana csak a buli, akkor (a melóhelyen) nem vennék észre hogy súlyos drogfüggő vagyok..

Működhet?



2020. okt. 16. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Miért lenne esélytelen leszokni?Ez nem valami krónikus betegség amiből nem lehet kigyógyulni.


Hogyha a fizud első nap eldrogozod akkor miből fogsz megélni?

2020. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kokainról van szó, akkor nem. Csakis szakértő segíthet.
2020. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Milyen drog?Egész jó az életed,ha az egesz fizudat erre tudod költeni...Ha egy éjszaka eldrogozod mindet,nem is rossz megoldás,mert akkor soha többé nem fogsz már drogozni..Miért esélytelen?nekem hidd el nyugodtan,hogy olyan nincs..
2020. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy már 9 éve intravénás szerhasználó vagyok. Ami legjobban megfogott az a kokain, heroin, és mefedron. Viszont főleg a biofű miatt szoktak kirúgni. Az igazság az hogy bármennyi drogot nyomok magamba, mindig legjobban talán a kóla ami hiányzik. Az fogott meg legjobban.

Most arra gondoltam ezt fordítanám előnyömre. Tehát minden más drogot félre tennék, és csak a kólának élnék. Így elnyomhatnák 100 ezret is egyetlen éjszaka, ami közben legalább végre hiányérzetem sem lenne. Ez miatt senki nem tudná hogy mi is van velem, és a munkahelyre is be tudnék járni. Így nem buknák le, és nem rúgnának ki.


# 1

"Miért lenne esélytelen leszokni?"


Azért mivel évek óta próbálkozom, és egyszerűen lehetetlen. El kellet fogadnom hogy én már örökké ilyen maradok.


"Hogyha a fizud első nap eldrogozod akkor miből fogsz megélni?"


Nem az egészet full, hanem kb a felét. A többit is elköltöm persze egyből, hogy ne is legyen csábítás.. Egy részét haza kell adnom szüleimnek, meg vannak tartozásaim, amiket évekig kell fizetnem.

2020. okt. 16. 15:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit nyomsz melóhelyen de a helyedbe megpróbálnám kiporciózni az anyagot(én esetemben spuri) és csak reggel indulás elõtt meg ebéd szünetben tolnék.Este meg elszívnék egy cigit és aludni is tudnék.

Így csinálnám ha valaha az életben kábítószerrel lenne dolgom.De mivel sose volt és végig feltételes módban írtam egy anonim oldalon így semmilyen módban nem használható fel ellenem ez a hozzászólás, sem most, sem a jövõben.

2020. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy egyáltalán nincs jó életem. Sajnos a függőségem végett soha nem lesz normális életem. Így viszont már csak a drogoktól lehetek pár órára boldog.

Viszont amikor nincs pénzem, akkor kibírom hetekig-hónapokig is tisztán. Szerencsémre a szüleim eltartanak, és nem dobnak már ki innen. (Voltam hajléktalan is rövidebb ideig.)

Nyilván nem fogok így túl hosszú életet élni, de én amúgy is már csak pár évre terveznék.

Csak eddig bármi hasonlót kitaláltam, mindig valahol bukott az egész mutatvány. Ezért kicsit parázok hogy valahol lehet megint elszámoltam magam...


# 5

Sajnos én ezt így nem tudtam sosem "irányítani". És mindig baj lett belőle amikor bármennyi drogot is vittem be - és azzal próbáltam dolgozni. A másik hogy nekem az sp már édes kevés.

De azért köszi ;)

2020. okt. 16. 15:40
 7/17 A kérdező kommentje:
Végül is hogy így jobban belegondolok, nincs is más választásom. Kipróbálom hátha így sikerül, és lesz ami lesz. Eddig ez a legjobb ötletem ami működhet, szóval azért próbálok pozitív maradni...
2020. okt. 16. 15:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Kicsit off de furcsa. Értelmes embernek tűnsz. Miért van az, hogy drogos, volt hajléktalan, elkeseredett ember képes helyesen írni és szépen fogalmazni, míg a többség a saját nevét sem tudja leírni. Miért az értelmes emberek sodródnak le?
2020. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

# 8

Kicsit hosszabban, ez az én történetem


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__107..

2020. okt. 16. 19:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hosszu evekig ilyen problémáim..Viszont hidd el,nem könnyu,de ki lehet szállni..nekem ugy sikerult h leléptem 400 kmre egy csajhoz..probalj meg messzire lelépni...
2020. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!