Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanság sokkal többet...

Mostanság sokkal többet vérzik az aranyerem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem tudok eljutni még, de voltam amúgy egy fél éve kb, kaptam kúpot, krémet. Amikor kijött utánna azokat használtam. Nem vált be annyira, ez miért lehet? Nem elég jó a kúp vagy kell a műtét? Őszintén nem nagy, de gyakran vérzékeny, most is elég jól vérzett, a wc-ben is maradt nem csak épp pecsételt. Igaz, hogy ezelőtt pár hete megszakitottam a kúpos kezelést gondolom sokat számit hogy végig szedjük folyamatosan a kezelést. Akinek van elkerülhetetlen a műtét vagy kordában lehet tartani de akkor hogyan? Tudnátok pár jó tanácsot adni? Az étkezésen kivül mert tudom hogyan kell és igyekszem is betartani. Ma pl lazac volt párolt zöldekkel, tegnap krémleves, lisztet nem eszek egyáltalán, csokit sem, nem tudom már hogyan csináljam az étkezéssel sem mert nem látom, hogy bármit is segitene az egészséges táplálkozás...
2020. okt. 16. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A székleted milyen állagú? Azon látnod kéne, hogy megfelelő-e az étkezésed aranyér szempontból. Nem csak az ételekkel lehet elszúrni, hanem ha nem iszol eleget, akkor hiába a sok rost, kemény lesz a végeredmény.
2020. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez is teljesen igaz. A folyadékbevitelt hanyagoltam sajnos egy ideje igyekszem akkor meginni a 2 litert és akkor elkezdem újra a kúpozást, krémezést.2 hetet kell általában nem? Na én úgy 5 nap után abbahagyom mindig. Valahogy elfelejtem.

Amúgy proctoglyvenolt szedek rá,krémet is kúpot is mert annó ezt kaptam a gasztrológián.

2020. okt. 16. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszeres részről fogalmam sincs, nekem még csak annyi van, hogy az étrendre kell figyelni, mert valószínűleg hajlamom van. Ha nem puha a kaki, akkor át kell gondolnom, mit szúrtam el. És ebben a hűvösebb időben bizony könnyen megfeledkezem az ivásról. Az a megoldás, hogy tettem egy teáskannát az asztalomra, langyos gyümölcsteából végtelen sokat el tudok kortyolgatni.
2020. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!