Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gátlásosságra,félénkségre van...

Gátlásosságra,félénkségre van gyógyszer,esetleg olyan ami nem vényköteles?

Figyelt kérdés
nagyon nehezen tudok feloldódni a legtöbb ember közelében alig tudok megszólalni valamilyen szinten szociális fóbiám van.

2020. okt. 16. 22:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Se kokó, se spuri!!

Hagyjátok ezeket a szintetikus szarokat!

Semmi drog!


Csak a gyógynövény!

Ha sativát szív az ember nem indicát akkor nem erősíti fel!

2020. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
11-es, én mindkettőt szívom, nem segít az ilyen problémákon. Bár nekem alapból nincs ilyen mértékű gondom.
2020. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Na jó, én hülyéskedtem csak az unicummal, de basszus szoc.fóbiára nyilván NEM való sem ez, sem bármiféle drog.

Igazából terápia lesz a nyerő, illetve ha nagyobb a zűr, akkor átmenetileg vagy tartósan szorongsoldó, hogy a terápiára alkalmas állapotba kerüljön, majd idővel elhqgyható.

De egyiket sem saját ötlettől vagy GyK-s guruk tuti tanácsai alapján kellene elkezdeni, ìgy az én véleményem is teljes nyugalommal komolytalanul kezelhető.

Pszichológust, pszichiátert keress Kérdező, ne kezdj drogozni és/vagy inni, légyszi. ❤

2020. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
A környezetemben segített a zöld sok szorongó embernek, sokan az egyetemi vizsgáikat csak úgy tudták letenni a stressz miatt. De kinek mi. Elhiszem hogy van aki ráparázik ellazulás helyett és csak rosszabb lesz. Egy próbát akkor is megér szerintem hogy melyik tipus!
2020. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Jogos, abban egyetértek, hogy a stresszt képes enyhíteni, azonban a szorongás már más téma, főleg ha szociális fóbiáról van szó.
2020. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%

na jó, hagyjuk ezeket a drogos-piás marhaságokat, átmenetileg, arra a pár óra erejéig segítenek, hosszútávon viszont úgy tönkretehetnek, hogy az 1 probléma mellé lesz 5 másik. igen, a fű is.

ilyen problémákra nem megoldás sem a drog, sem az alkohol, legalábbis kontroll nélkül. Vannak dolgok, amire használnak füvet, kisérleteznek már mdma-val, lsd-vel is, de ezeket szigorú kontroll alatt teszik, ugyanúgy, mint egy gyógyszeres kezelés esetében, beállított adagokkal, amit variálnak a beteg állapotától függően. Szóval NE próbálkozz ilyen hülyeségekkel!

2020. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
A drog erre csak rátehet, kiüthet. Ki tudja mi van benned...
2020. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat egyik tanácsot sem fogadom meg drog,ital stb
2020. okt. 18. 18:08
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg találsz erre valami megoldást oszd meg velem is! :) 20/L
2020. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

A macskagyökérben olyan hatóanyagok vannak, amelyekről már Hippokratész is azt írta, hogy nagyon hasznosak álmatlanság esetén. Ez a gyógynövény nyugtató, antibakteriális, görcsoldó és gyulladásgátló tulajdonságokkal is rendelkezik.


Sok szakértő úgy véli, hogy egy nagyon hatékony növény, mivel megemeli a szervezetben a GABA-szintet. Ez pedig azért hasznos, mert a GABA szabályozza az agyban az idegsejteket.


A macskagyökérrel kapcsolatban bebizonyosodott, hogy nyugtató hatása van és biztosítani tudja az éjszakai, pihentető alvást. Márpedig ez nagyon fontos, mivel a kialvatlanság súlygyarapodáshoz vezethet. A kevés alvás csökkenti a libidót, nagyobb a betegségek kialakulásának a veszélye, illetve romlik a koncentrálóképesség – ez mind ahhoz vezet, hogy a testünk nem tud kellő időt a regenerációval, a hibák kijavításával eltölteni.


A macskagyökér hatékonyan képes oldani a szorongást. Olyan hatásai vannak, mint a szorongásoldó gyógyszerek. Mindezt azonban mellékhatások nélkül teszi.

2020. okt. 24. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!