Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gátlásosságra,félénkségre van...

Gátlásosságra,félénkségre van gyógyszer,esetleg olyan ami nem vényköteles?

Figyelt kérdés
nagyon nehezen tudok feloldódni a legtöbb ember közelében alig tudok megszólalni valamilyen szinten szociális fóbiám van.

2020. okt. 16. 22:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
valeriána macskagyökér
2020. okt. 24. 12:32
 22/29 anonim ***** válasza:
Szedtem én is vagy fél évig a zöldség előtt. Nekem semmi hatása nem volt sajnos.
2020. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
zöldség?
2020. okt. 24. 15:31
 24/29 anonim ***** válasza:

Kender


Bár a legtöbb buta ember nem a gyógynövényt látja benne hanem valami sátáni szert ezért tömik magukat Rivoval, Frontinnal, Xanaxszal és öblítik le pálinkával.



De amúgy nem annyira rossz az a macskagyökér, kb annyira hatásos mint egy pohár meleg kakaó lefekvés előtt. Valamennyire ellazít azért de 90%-ban placebo a hatása.

2020. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A kenderből az, amelyik több CBD-t tartalmaz, mint THC-t. A THC képes paranoiát okozni nagyobb mennyiségben.
2020. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nyilván nem betépés a cél, de minimális THC kell hogy a CBD hatását fokozza. Nekem a 12% CBD 3% THC jött be. De kapható magasabb CBD tartalmú és 0,2% THC alatti is, ami ugye legális is.
2020. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Valóban, de a kenderben alapból van THC, még ha minimális is. Az arány a fontos, ahogy Te is írtad.
2020. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Húgomnak ugyan ilyen jellegű problémával a pszichiátere egy orbáncfű tartalmű gyógyszert javasolt.

Helyedben nem gyógyszerben gondolkoznék első sorban, hanem gyógynövényekkel kísérleteznék. Mindenkinek más használ, szóval ne keseredj el, ha valami után nem érzel változást.

Keresdd meg a félelmed és a gátlásosságod okát és gyökerét, úgy sokkal könnyebb lesz megoldani a problémát. Nekem a stressz és megfelelési kényszer jelentett/jelentenek gondot, így természetes nyugtató hatású gyógyteákat szoktam inni. Ilyen a kamilla virágos hajtása, citromfű, orbáncfű (óvatosan a fogyasztásával, olvass utána, hogyan és mennyit szabad egyhuzamban fogyasztani), galagonya (ez a szívre és a keringésre is jótékony hatású! :) ). Macskagyökeres készítményeket is tudom ajánlani, illetve próbálj meg talán kicsi agykontrollt és/vagy meditációt alkalmazni a problémára.

Szabad megkérdezne hány éves vagy? Fiatalabb korban nagyon gyakori az ilyen jellegű problémaegyüttes, én depresszióval és szorongással sínylettem meg.

Remélem sikerül jobban érezned magad és enyhülnek és idővel eltűnnek ezek a tünetek! Sok sikert és minden jót, remélem segíthettem! :)

2020. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
köszi a választ 24 vagyok hát hol jobb kicsit hol rosszabb most éppen jobb egy jó zene a kedvenc sorozatom és egy csésze kamilla tea
2020. nov. 16. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!