Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet nagyobb probléma? Mit...

Lehet nagyobb probléma? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vagy 1-2 napja kivérzett az egyik ujjam, pontosabban a körmömnél és alatta. Magam se tudom miért pontosan de aznap talán beverhettem valahova, én már magam sem emlékszem de amúgy hirtelen vettem észre.

Már nincs vér rajta meg a körömnél sem, el sem tört, tudom teljesen jól mozgatni. Az egyetlen ami zavar, hogy melegséget érzek azon az ujjamon, főleg a tetején, nem az alján.

Megijedtem, hogy nagy baj lesz...

Amúgy semmi mást nem érzek, csak ezt a melegséget. Elfertőződött és azér?

Vagy ez természetes?


Igazából sebtapaszt se tettem rá, hideg borogatást se, semmit se mert egyszerűen eszembe se jutott és elfelejtettem, aznap annyi dolgom volt és valahogy úgy voltam vele, majd meggyógyul.

Tegnap is már éreztem, hogy gyógyul de most érzem ezt a melegséget kicsit és ez idegesít.


Nincs gennyesedés, nem vérzik, nem csúnya.



2020. okt. 17. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzaeres nelkul erzed, hogy meleg vagy csak akkor, ha a tobbi ujjaddal hozzaersz?
2020. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A melegség azt jelenti, hogy gyulladásban van. Nem kell parázni, ha az ember jobban beüti az ujját, természetes, főleg körömnél. Borogasd, az segít.
2020. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem akkor ha hozzáérek, hanem csak úgy. Nem kell hozzányúlnom ahhoz, hogy érezzem.

Tegyek rá hideg borogatást? Attól elmúlik?

2020. okt. 17. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Nem kell aggódnod egyébként, ütés után normális.
2020. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!