Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ritkul ennyire a hajam...

Mitől ritkul ennyire a hajam és miért nem áll meg a hullás,ha a vérvétel semmit nem mutatott?

Figyelt kérdés

Azt hittem hogy valami gyulladást ki fog mutatni mert volt egy fogam ami begyulladt,még a fülem is fájt tőle.

Kihúzattam amilyen gyorsan lehetett.

Aztán elmentem bőrgyógyászhoz is,mondta hogy ekcémás is a fejbőröm,néhol ekcémás gyulladás van vagy valami ilyesmi(de nem vészes) és ez a kettő együttes erővel kidobta a hajakat.

Igen kiskorom óta jelen van az ekcéma,de a fejbőrömre sose hatott ki csak most

És akkor írt fel erre dolgokat,használom is őket,vitamint is szedek de nincs változás sőt olyan helyen is megritkult ahol ezelőtt még jó volt,valahol a fejtető és az oldalsó rész találkozásánál.

Igaz,hogy még csak 2 hete használom a samponokat és 1 hete szabadultam meg attól a fogtól,csak az aggaszt,hogy nem áll meg a hullás például mosásnál is jön pár szál meg az a megritkult rész amit említettem.

Most mi van ilyenkor? Ugye nem végzetes hajvesztés ment/megy végbe nálam?

Még csak 21 vagyok :/


2020. okt. 18. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
XDD 21 évesen ezt Prince of Persia dolgot ne nagyon hangoztasd társasában
2020. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jóvanna,nem tudtam jobb példát mondani :D
2020. okt. 19. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!