Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet gombocerzes a...

Mitol lehet gombocerzes a torkomban?

Figyelt kérdés
Tegnap este ota ugy erzem mintha gomboc lenne a torkomban,mintha megakadt volna ott valami.Ma pedig az allam alatti nyirokcsomok jobb oldalon fajnak es mintha meg is lennenek duzzadva picit.Annyira meg vagyok ilyedve hogy mi lehet ez vagy mitol.Az elalvasban is zavart az este es most sem tudok masra koncentralni olyan idegesito.Gyomorsavam surun van.Esetleg lehet attol?de a nyirok csomo?Pajzsmirigy vizsgalaton voltam nincs semmi gond. Meg annyi eleg szorongos stresszes tipus vagyok de most nem vettem eszre hogy valami miatt szoronganek.koszonom elore a valaszokat es esetleg ha valami tipp mit tegyek ellene.

2020. okt. 20. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az úgynevezett globus szindróma. Elég sok oka lehet, esetedben reflux, légúti fertőzés tünete lehet.
2020. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sressztől szokott ilyesmi lenni,de okozhatja reflux is.A torkod,manduláid nincsenek begyulladva vagy a nyelvcsapod megduzzadva?
2020. okt. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!