Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában fogtok/fognátok...

Mostanában fogtok/fognátok kezet, ha állásinterjúra mentek/mennétek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy lehet,hogy valamelyiket a főnök vagy elvárná, vagy nem; tehát pl mi van, ha pont azt várná el, hogy fogjunk kezet, vagy pont azt, hogy nem?

Mert én szívesen fognék vele kezet; de nem tudom, hogy vonakodva nyújtaná-e a kezét, vagy megvárjam, hogy ő nyújtja-e, vagy lehet, hogy ő is azt várja, hogy én nyújtom-e, és kínos, mert egymásra várunk.

Szerintem ez nem jó jel, nem? Tehát, határozottan ki kéne találnom a gondolatát.


Nektek milyen gondolatotok támadtak ezzel a gondolattal kapcsolatban?

Bármit, ami eszetekbe juthat ide, és szívesen leírnátok, kérlek, írjátok le. Vagy akár többi kollégával kapcsolatban fogtok-e kezet az első nap, mikor megismeritek egymást; vagy pl a pasik minden reggel amikor találkoznak, sokszor szoktak kezet fogni ilyen üdvözlésként akár mindennaposan; akiknél ez alapból szokás volt, most is szokás?



2020. okt. 21. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a kézfogás fog dönteni.
2020. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Első vagyok, most esett le, hogy a vírushelyzet miatt kérdezed. Én előtte fertőtlenítenék és benyögném neki viccesen, hogy 'nyugi, fertőtlenítettem' vagy valami ilyesmi.
2020. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De okés, de vajon a legtöbb munkáltató esetében igen, vagy nem a válasz arra, hogy fogna-e kezet/akarna-e kezet fogni, vagy nem? Vagy inkább igen, vagy inkább nem; vagy többnyire inkább igen, vagy többnyire inkább nem .

Tehát ez erre irányul pl, de mondjuk az, ha nem a kézfogás meglétén/nemlétén múlik, akkor az okés.

2020. okt. 21. 16:35
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja, okés, miközben írtam az újabb kommentet, aközben jött mégegy;


Köszönöm, ez nagyon jó válasz. De mondjuk az első is már hasznos.


Akinek még van még valami eszébe jut ezzel kapcsolatban, kérem írja, köszönöm az eddigit.

2020. okt. 21. 16:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és még az lenne kérdés, hogy ti előre nyújtanátok, vagy lehet, hogy pl pont egyszerre a főnökkel; tehát még erre is ha írnátok gondolatokat, megköszönönném:):)
2020. okt. 21. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Én általában előre nyújtom a kezemet, tenyérrel felfelé, hogy érezze a dominanciáját.
2020. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez is jó.

Aki még tudna ,kérem, írjon még választ; eddig mentek a zöldek.

2020. okt. 21. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Kb 2 hónapja voltam állásinterjún és a főnök előre mondta, hogy most nem fogunk kezet. Furcsa és picit kellemetlen helyzet volt neki is meg nekem is. Amúgy megkaptam az állást.
2020. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, utolsó!
2020. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, akinek még eszébe jut valami, kérem, írja
2020. okt. 21. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!