Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tapasztaljàtok, több...

Hogy tapasztaljàtok, több álláshirdetés van mostanában?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mik a tapasztalataitok, több állást hirdetnek mostanában, mint mondjuk egy éve ilyenkor? Több helyre tudjátok elküldeni a jelentkezést vagy kevesebbre? Hogy látjátok?

2019. okt. 21. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb
2019. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóval kevesebb.
2019. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb van.

Én tavasszal kerestem és most. Most sajnos részmunkaidőben tudok csak vállalni. Irodai így már nincs is.

2019. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Budapesten is?
2019. okt. 21. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3. voltam, igen, én budapesti vagyok.
2019. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nagy a munkaerő hiány évek óta, mindenhol ezt írják.
2019. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez várostól, településtől függ. Én most azt veszem észre, hogy amig pl. 5 évvel ezelőtt az volt a probléma, hogy a kezdőktől irreális tudást kértek, a friss diplomásnak legyen gyakorlata 1,5 nyelvtudással, most inkább gyakornokként hirdetik meg ezeket az állásokat sokszor 30-40 órás heti munkaidővel. Aki végzős, diplomatervet ír, esetleg még jár órára, mert maradt tavalyról, nagyjából esélytelen 30-40 órát dolgoznia, hanem akar kettest a diplomatervére. Így viszont nem veszik fel azt, aki átképezte magát, van már 2-3 éves gyakorlata vhol, de menne máshová, csak. Vagy épp okj tanfolyama van, néha ez is elég - lenne.

Viszont a gyakornoki állást meg újra és újra meghirdetik.

Én ebből látok többet mostanában, kb. 1 éve.

2019. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdődik a holt szezon. November és december környékén kevesebb az új állás.

Januárban és februárban ismét felfutnak majd a hirdetések.

2019. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Bizony, jan 15-ig most holtszezon lesz.
2019. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!