Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pcr teszt, ha volt agyi műtétem?

Pcr teszt, ha volt agyi műtétem?

Figyelt kérdés
Kolléganőm férje pozitív lett koronavírusra, igaz szerencsére nincs tünete, nem beteg. Emiatt kolléganőm is karanténban van és most várjuk az ő eredményét. Viszont ha az övé is pozitív, akkor nekünk is kell teszt? Volt egy jóindulatú agydaganatom, 2szer műtöttek, egyszer az orron keresztül. Nagyon félek emiatt attól, hogy felnyomják a pálcikát az orromba. Van más fajta teszt is?
2020. okt. 21. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned emiatt. Nem az agyadba nyúlnak fel.
2020. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez milyen műtét, de ezt előre jelezd majd mintavételnél. Vannak olyan agyi műtétek, amik után nem szabad az orrban turkálni pálcával.
2020. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked mibdebkepp jelezned kell ezt a helyzetet, ha odakerul a sor.

Szerintem nem fognak az orrodba nyulni igy, csak garatba vagy nem annyira melyen az orrodba. Passz, de legyel hatarozott nyugodtan.🤔

2020. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!