Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajfestés utáni hajhullásnak...

Hajfestés utáni hajhullásnak hogyan tudok véget vetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még valahogy a nyár vége fele be lett festve nagyon sötét (szinte fekete) barnára a hajam. Pár hétre rá rohamosan elkezdett hullani a hajam, amire szedek is vitamint, illetve sampont váltottam, ami elvileg gyenge, roncsolt hajra tökéletes (Pantene), illetve fodrász által ajánlott hajpakolást szoktam hetente-kéthetente egyszer csinálni (Desing Look - Hydra care mask). Ezek egyike sem használ, a hajam továbbra is hullik, rettenetesen nagy mennyiségben, így már normál, száraz állapotában is észrevehető, hogy rengeteget ritkult.

Neten is próbáltam utána olvasni, mivel jó páran írták, hogy festékmárkától függetlenül nekik is elkezdett hullani a hajuk, de náluk néhány drogériás vitamin helyre rakta a hajukat, nekem azonban nem és kezdek nagyon kétségbeesni. Levágatni nem feltétlen akarom, ha nem muszáj, meg úgy gondolom, hogy az nem feltétlen oldaná meg gyökerestül a problémám.



2020. okt. 24. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajhullással fodrászhoz menni olyan, mint vakbélgyulladással henteshez.

Látogasd meg az orvosod, komoly probléma is lehet a háttérben.

2020. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fekete hajfestéktől rengetegen panaszkodnak hajhullàsra. Te s.barnát írtál, nem tudom, itt is ez lehet-e mögötte, mindenesetre furcsa.


Pajzsmirigyet, haemoglobint, vasat, D-vitamint nézetnék ha màr labort kérnék. Hátha az orvosodnak is lesz még tippje (naná:) ).

2020. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2# Biztos, hogy a festék miatt hullik, mert előtte mindig normális mennyiség hullott ki, pedig nem egyszer volt festve már. Eddig vörös ombre volt már, teljesen szőke, középbarna és most ennél a szinte már fekete barnánál mondta be az unalmast a hajam. Pajzsmirigy emiatt is kizárva részemről, mert előtte ilyen problémám soha nem volt, SŐT mindig is kezelhetetlenül dús, vastag hajam volt. :/

1# Jogos :D A fentebb leírtak miatt azonban kétlem, hogy bármi komoly lenne. Most egyelőre hanyagolom a festést meg próbálok valami gyógymódot találni erre, ha semmi, akkor sajna marad a rövidre vágatás és ha festek is legközelebb ennyire sötét színnel, akkor maximum hennával. :(

2020. okt. 24. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, akkor tisztában vagy a problémáddal és annak kezelésével. Jó egészséget!
2020. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Color b4 és bőrgyógyász
2020. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!