Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvételen a THS magas lett,...

Vérvételen a THS magas lett, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Kisebb foltok miatt mentem háziorvoshoz, amik a lábaimon és a karjaimon jelentek meg. Azokra leginkább bevérzéseket mondott, de elküldött vérvételre amire elmentem és a vérvételen csak a THS lett csillagos,meg a monocita. 5,688 lett a ths. Magas ez szerintetek? Mostanában furcsa tüneteket is produkálok, mint az extrém hajhullás, fáradtság, álmosság, gyengeség. Referencia tartomány az 0,350-4,940. Bár úgy is az orvos mondja a tutit, de addig van egy kis idő és szeretnék érdeklődni, lehet e valami gond emiatt? 23 éves lány vagyok és nem tervezek babát. (sok THS kérdésnél látom a babát is.)

2020. okt. 25. 03:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
TSH lesz az, nem THS :) és pajzsmirigy-alulműködésnek tűnik. Endokrinológus ír majd fel gyógyszert, és rendbe jössz, én most tavaztól szedem, és már javult a helyzet.
2020. okt. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jajj bocsika, azt akartam írni csak keverem a betűket :D...

nem hangzik túl jól ez a pajzsmirigy :(

2020. okt. 25. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Elején kicsit rossz szedni a gyógyszert, nekem hányingerem volt tőle, de aztán beáll a TSH szint, és jobban leszel.
2020. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Prof. Dr. Balázs Csaba - Családinet.hu

www.csaladinet.hu › ...

Translate this page

Kicsit magas szrintem, de azt mondták ez még jó...nem tudom ez helytálló meglátás e. ... tablettát), akkor sokkal jobban aludtam, viszont mivel a TSH-m magasabb lett, ... Kérem, legyen szíves valamit javasolni, mert szeretnék mindent megtenni a ... Januárba elmentem más orvoshoz aki elküldött vérvételre a THS szintem a ...


Prof. Dr. Balázs Csaba - Családinet.hu

www.csaladinet.hu › ...

Translate this page

2011 szeptemberi kontrollon a TSH értékem megint magasabb lett. ... 7 nappal a menszesz előtti vérvételnél: THS: 2,7 FT4:12,0 PRog: 51,2 Össztr.:630,4 P/E: 84 Prol: 276 Cort.: 663,6 Test. ... Orvosom semmit nem mondott az eredményre,csak azt,h.valami baj van.Ezt én is ... Mit jelent ez a fenti uh vizsgálati eredmény?

2020. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!