Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétellel kapcsolatos...

Vérvétellel kapcsolatos kérdés? (lent folytatom. )

Figyelt kérdés
Szóval ma vettek vért tőlem, és mivel lehet baj van a pajzsmirigyemmel hormon vizsgálatot csinálnak. Én pár nappal ezelőtt vettem be 72órás sürgősségi tablettát... akkor most ezt valahol fel fogják tüntetni vagy bezavarhat valamibe??? Nem lenne jó ha kiderülne.. Légy szíves csak normálisan válaszoljatok ez nekem most nagyon fontos lenne.. Előre köszönöm
2010. aug. 9. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy még fog látszani az eredményen mert "lórúgásnak"hívják annyi a hormon abban a tablettában.Esetleg négyszemközt beszélsz az orvossal aki tudni fogja melyik értékbe zavahat bele...más ötletem nincs.
2010. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már harmadjára kérdezed és nem még mindig nem adhatják ki anyádnak az adatokat...szólni kellene a dokidnak róla...és a pajzsmirigy hormonok mások, mint a sürgősségi tabletta hormonjai
2010. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A házi orvosnak küldik ki az eredményt szóval doa egyedül megyek de a lapot amit kiáltottak ugye haza kell hoznom... azon fel fogják tüntetni hogy vettem be vagy?
2010. aug. 9. 13:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs én most kérdeztem először. 16/L
2010. aug. 9. 13:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah nem bocs.. másodszor.. de az előző kérdésembe nagyon értelmes válaszokat kaptam ugyebár :S
2010. aug. 9. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fognak semmit feltüntetni rajta. Ne idegesítsd már magad ilyenen. Amúgy is, ha már a szexhez elég nagy lány vagy, akkor ahhoz is legyél nagylány, hogy elmond édesanyádnak.

Amúgy a tabletta meglepő módon nem pajzsmirigyhormonokat tartalmaz. Olvasd már el, mi volt abban a tablettában amit bevettél, és mi van a laborkérő lapra írva...

2010. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!