Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejem? (bővebben...

Miért fáj a fejem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval a dolog ott kezdődött, hogy szombaton előjött rajtam egy kis megfázás. Biztos vagyok benne hogy nem korona, ugyanis a lázon 37-38.5 között) kívül nem volt semmilyen tünetem. De légszomj, se mellkasi fájdalom, a szagokat és az ízeket is tökéletesen érzem. Ráadásul szombat délelőtt voltam túrázni, ahol kb 20 percig pólóban leizzadva mentem es ültem. Tehát én arra gyanakszom, hogy ott meghűltem egy kicsit.


Másnapra jobban lettem, csak este jelentkezett ismét a láz. Egyébként napi 2-3x vettem be algopyrint.


Hétfőre (azaz ma) a láz szinte teljesen elmúlt, viszont iszonyatosan fáj a fejem. Mivel enyhe migrénre hajlamos vagyok, ez nálam nem ritka, viszont általában fáj 1-2 órát, aztán elmúlik (vagy gyógyszerrel, vagy magától). Most viszont olyan jellegű fájdalommal ébredtem, ami csak akkor jelentkezik, ha mozgatom a fejem. A hevesebb mozdulatoknal általában mind, a nem heves mozdulatoknal néha jön elő, egy konkrét kis területen, kb a homolokom közepén. Erősen belenyilal, aztán 2-3 másodperc múlva el is tűnik. Persze ha megint mozgatom utána akkor jó eséllyel megint fáj. Viszont ha nem mozgatom, akkkr egyáltalán nincsen semmi, hosszabb távon sem.


Olvasgattam az interneten hogy milyen komolyabb dolgokra utalhat a fejfájás, de nekem semmilyen mas tünetem nincsen, így elbizonytalanodtam. Valakinek esetleg volt már hasonló?


Egy kicsit beparaztam mert ilyen jellegű fejfájásom nem volt még sohasem, pláne nem egész nap. Az előbb egyébként aludtam egy 30-60 percet de ugyanúgy faj.



2020. okt. 27. 00:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Értékrend kérdése.
2020. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok és rendkívüli őszi szünet volt egész héten, itthon voltam, ezért nem mentem orvoshoz. Ha kellett volna igazolás valamihez, akkor nyilván elmegyek. A tünetek szerencsére inkább enyhülnek, de továbbra is magas hőemelkedés jelentkezik napi szinten. A fejfajasra közben rájöttem, hogy az egész pontosan akkor fáj, ha a szememet mozgatom (nyitva). Érdekes...
2020. okt. 30. 17:31
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne, ha felhivnad a háziorvost, hogy legalább tudjon rólad. Meg azért mégiscsak rá kéne bízni, hogy (legalább táv)diagnózist adjon, nem a te dolgod az.
2020. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, van fejlemény? Nekem ugyan lázam nem volt, de folyamat tele van az orrom, és lassan egy hete tart a fejfájás, szemmozgatás esetén rosszabb. Apukámnak detto.

Neked már elmúlt?

2020. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére igen! Pár napja. Összesen kb 5 napig volt a fejfájás. Már csak köhögök.
2020. nov. 3. 13:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Én írtam pár kommenttel ezelőtt, nekem is ilyen fejfájásom volt. Már a karantént töltöm pozitív teszttel.
2020. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hányan lógták már végig otthon anélkül, hogy fogalmuk lett volna róla... szerintem én is.
2020. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

14. vagyok

Az kimaradt hogy vasárnap engem is teszteltek, ma jött eredmény, én is pozitív vagyok. Ez a fejfájás úgy tűnik gyakoribb tünet, mint gondoltam.

2020. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen, fiatalabbak körében nagyon gyakori, azt írják a neten. Én továbbra is itthon vagyok teszt nélkül, de szinte biztosra veszem hogy korona.
2020. nov. 4. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!