Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejem? (bővebben...

Miért fáj a fejem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval a dolog ott kezdődött, hogy szombaton előjött rajtam egy kis megfázás. Biztos vagyok benne hogy nem korona, ugyanis a lázon 37-38.5 között) kívül nem volt semmilyen tünetem. De légszomj, se mellkasi fájdalom, a szagokat és az ízeket is tökéletesen érzem. Ráadásul szombat délelőtt voltam túrázni, ahol kb 20 percig pólóban leizzadva mentem es ültem. Tehát én arra gyanakszom, hogy ott meghűltem egy kicsit.


Másnapra jobban lettem, csak este jelentkezett ismét a láz. Egyébként napi 2-3x vettem be algopyrint.


Hétfőre (azaz ma) a láz szinte teljesen elmúlt, viszont iszonyatosan fáj a fejem. Mivel enyhe migrénre hajlamos vagyok, ez nálam nem ritka, viszont általában fáj 1-2 órát, aztán elmúlik (vagy gyógyszerrel, vagy magától). Most viszont olyan jellegű fájdalommal ébredtem, ami csak akkor jelentkezik, ha mozgatom a fejem. A hevesebb mozdulatoknal általában mind, a nem heves mozdulatoknal néha jön elő, egy konkrét kis területen, kb a homolokom közepén. Erősen belenyilal, aztán 2-3 másodperc múlva el is tűnik. Persze ha megint mozgatom utána akkor jó eséllyel megint fáj. Viszont ha nem mozgatom, akkkr egyáltalán nincsen semmi, hosszabb távon sem.


Olvasgattam az interneten hogy milyen komolyabb dolgokra utalhat a fejfájás, de nekem semmilyen mas tünetem nincsen, így elbizonytalanodtam. Valakinek esetleg volt már hasonló?


Egy kicsit beparaztam mert ilyen jellegű fejfájásom nem volt még sohasem, pláne nem egész nap. Az előbb egyébként aludtam egy 30-60 percet de ugyanúgy faj.



2020. okt. 27. 00:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát, spec lehet korona is. Attól, hogy a láz nem jött össze, meg a többi se, attól mág simán lehet az is. Goto házidoki.
2020. okt. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem go to, hanem hívd fel!
2020. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Goto, házidoki, ott úgyis lebasszák, de ha nem megy el, nem tudja a telefonszámát.
2020. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ó Istenem, mintha csak én írtam volna. Már két napja hőemelkedésem van, de a lázik nem jut el hálistennek. Mondjuk nekem van egy enyhébb mellkaso fájdalmam és köhögök is kicsit. De a fejfájás, nahát az szóról szóra ugyan az. Olyan, mitnha elfeküdtem volna a nyakamat, ahányszor megmozdítom a fejem jön vele egy erős nyilalló fájdalom. Vagy mintha másnapos lennék.

Egyébként két ismerős is otthon fekszik korona gyanúval. Mind a kettőnek azt mondta a háziorvos, hogy sorry, nagyon sokan várják a tesztet, nekik nem indokolt, hisz tudják, hogy rosszul vannak, mivel lenne jobb egy pozitív teszttel.. majd ha jól vannak, menjenek dolgozni, addig ne. Jó mi?:) bezzeg más ismerős, akinek az édesanyja kórházban dolgozik... na ő egy óra alatt teszthez jutott. Érdekes dolog ez az egészségügy..

2020. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A teszt nem gyógyszer. Ha tthon marad, akinek barmilyen tünete van, az viszont megoc masokat attól, hogy ők is elkapják.
2020. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nyilván igen, ezt értem én is. Csak ezt akkor magyarázd el a munkáltatóknak is, akik betegen is dolgoztatják az alkalmazottaikat.
2020. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem tudja őket betegen dolgoztatni, ha oda se mennek betegen. Ez az ő saját felelősségük, nem kell a munkáltatóra fogni.
2020. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, nyilván nem tudják dolgoztatni Icukát, ha nem megy be. De szerinted akkor Icuka nyugodtan ülhet otthon, mert tudja, hogy biztonságban van az állása, kapja a táppénzt (annak az összegére ki sem térek..) és ha meggyógyult, mehet vissza dolgozni, mert senki sem fog ülni helyette a kasszában?... gondolkodj már.
2020. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Icuka nyilván viseli a döntése következményeit. Ki mondta, hogy nem? De inkább legyen a döntése következménye az, hogy akár el is veszíti az állását, mint az, hogy meghaljon valaki amiatt, hogy tovabbadta a virust pl. egy kollégájának, aki meg hazavitte az idős szüleinek.
2020. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szívből örülök, hogy te olyan körülmények között élsz, hogy ilyen bátran tudnád viselni a következményeket... megsúgom, hogy az ország legkisebb részéhez tartozol.. :)
2020. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!