Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek valami...

Sikerült már valakinek valami alternatív módszerrel eltüntetnie a körömgombáját? Nem olyan gyógyszerekre gondolok amik szétütik a vesét meg a májat!

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A krémes megoldások nem terhelik a vesét. Ha aggódsz, akkor a "kenő" kezedre húzzál kesztyűt
2020. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ezt kerted tolem, de en ezt lattam. Anyukam harminc even at szegyellte, minden labujjkorme teljesen el volt torzulva mar. Mindent kiprobalt, vagyont koltott szelhamos termeszetgyogyaszra is, orakig aztatta mindenben, es minimalis javulasfele utan visszaesett.

Vegul az orvos laborvizsgalat mellett felirta neki a gyogyszert. Nem ment szet a maja meg veseje. Harminc ev utan uj kormei nottek. Nem hittem volna soha. Tizeneve normalisan nez ki, kenegeti azert.

2020. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2020. okt. 28. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nálam is makacsul jelen volt. Nekem egy aliexpressről rendelt kínai szer segített, euconychia a neve, fehér alapon világos kék betűvel van ráírva, alutasakos csomagolásban van. Annyi gond van vele, hogy egy stiftben csak 3 ml van, úgyhogy több darabot érdemes rendelni. Fantasztikus szer, csak ajánlani tudom! Ráadásul úgy hatott, h nem is reszelgettem meg nem is áztattam előtte a körmeimet!

Előtte én is próbáltam a teafolaj, ecet, hypo, graprefruitkivonatokat, rozmaringolajat meg még egy csomó szarságot ami nem jut eszembe, patikai szarokat is, hát mindegyik egy nagy nulla ehhez a szerhez képest! Gondolkodom is azon, h esetleg betankolok belőle, biztos ami biztos.

2020. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: én konkrétan ezen a linken rendeltem:

[link]

2020. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az egyik leghatásosabb és mellékhatásoktól teljesen mentes megoldás a körömgomba lézeres kezelése. A gyógyszereknek valóban lehetnek mellékhatásai, főleg ha egyéb betegség miatt (pl. keringési problémák) más gyógyszert is szednie kell. Ezért is fontos gyógyszeres kúra esetében a szoros orvosi felügyelet.
2020. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sokan panaszkodnak, h a lézerestől megáll a köröm növekedése
2021. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a teafaolaj napi ketszeri bekenesevel segiteni lehet rajta.

Plussz belsoleg szedj grefruitmag kivonatbol tablettat, de ezzel vigyazz, ha mas gyogyszert is szedsz akkor a grefruitmag miatt multiplikalodhat a gyogyszer hatasa.

2021. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!