Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindennap rosszul vagyok mit...

Mindennap rosszul vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Miért van az hogy kb augusztus 3.-a óta mindennap rosszul vagyok kb egész nap, néha elmúlik, aztán visszajön majd megint.. Szedek magnéziumot rá akkor néha jobb. Eddig semmilyen problémám nem volt de augusztus 3.-a óta folyamat ez van. Szüleim azt mondják hogy talán ráizgulok valamire. De én nem izgulok rá semmire se. Étvágyam sincs nagyon. Augusztus 3.-án 78 kiló voltam és most 69,2 kiló vagyok. Csak akkor eszek ha már tényleg nagyon éhes vagyok. Van olyan hogy több napig nem ettem. Nagyon megköszönném ha valaki tudna rá megoldást! Trollok OFF


Köszönöm. .)



2020. okt. 31. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt augusztus 3-án amikor ez kezdődött, és mit jelent, hogy rosszul vagy pontosan?
2020. okt. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Augusztus 3.-án semmi nem történt. Esteledett és rám jött az egész. Utánna másnap mégrosszabb és így ment. Rosszul vagyok alatt azt értem hogy hányingerem van, étvágyam sincs, emberek közelébe nem akarok lenni. Elment az életkedvem. Elkezdek néha remegni és fázni még 30 fokban is.
2020. okt. 31. 02:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is el kellene menned a háziorvoshoz, ő valószínűleg fog vérképet csináltatni. Ezzel kizárható, hogy nem valami kémiai egyensúly bomlott -e fel, vagy van -e vérszegénységed, ami ezt okozhatja. Az, hogy elment az életkedved, nem akarsz emberek közelébe lehet depresszió, érdemes volna elmenni pszichológushoz is. Nem lehet, hogy az iskola miatt stresszelsz?
2020. okt. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Iskola miatt nem stresszelek. sose stresszeltem
2020. okt. 31. 02:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kellene enni és szerintem is háziorvoshoz kellene menned, vizsgáltasd ki e problémát.
2020. okt. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Millió dolog okozhatja, első körben teljes kivizsgálás kellene. Vérkép, pajzsmirigy, stb, stb.
2020. okt. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Egy átlagos ember 2.0 válasza:
Egyetértek a 6. Válaszadóval
2020. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!