Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfőtől kötelező a maszkvisel...

Hétfőtől kötelező a maszkviselés a fürdőkben is?

Figyelt kérdés
Az éttermekben is kötelező lesz, kb mindenhol kötelező, de akkor a zárt fürdőkben, ahol pl a medencében elázna a maszk vagy ha lerakná az ember valahova akkor is, ilyen helyeken is kötelező lesz ahol kivitelezhetetlen?

2020. okt. 31. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Az alapfeltevés rossz, mert ilyen időszakban egyáltalán nem kell ilyen közös helyeket látogatni, mint a fürdők. Azok alaphelyzetben is vírus és gomba gyüjtő helyek. Miért tombol az emberekben a csakazértis érzés? Máskor nyugodtam elnyomkodjátok a telefont otthon hetekig, most, hogy tényleg lenne értelme az otthon maradásnak, mindenki lázad, hogy magamtól kockulok a szobámban, dehogy más parancsára tegyem, azt már nem! Ugyanaz, mint a jégre menés. Semmi értelmes hozadéka nincs, ha kipróbálom, hogy beszakad-e a jég. Egyszerűen nem kell feleslegesen kockáztatni.
2020. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hagyjuk tönkre menni az összes fürdőt, szállodát... Teljesen logikus
2020. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Hajrá, akkor áldozd be magad, nehogy egy idegen pénzleső dúsgazdag bandának kiessen az egyik bevételforrása. Még a végén nem tud elmenni nyaralgatni a Karib-tengerre.
2020. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
"nehogy egy idegen pénzleső dúsgazdag bandána" Tudos te hány ezer ember dolgozik ezeken a helyeken? Gondolom fogalmad sincs. Mellesleg voltam covidos, meg az influenzánál is pitibb
2020. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ja értem. Akkor ha te úgy élted meg akkor millió más ember is úgy fogja megélni. Majd megmondom a rokonomnak aki hetekig full lázasan vegetált, hogy legközelebb ne játssza már meg magát, mert az influenzánál is pitibb cucc. Kicsit se beszűkült gondolkodásmód 😑
2020. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
És azért, mert a rokonod úgy éli meg, akkor már mindenki más is? És fürdőkbe járt, vagy hol kapta el? Na ugye
2020. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is bosszant, h zarva vannak az uszodak. 2x jartam minden heten evek ota. Sportolok most mas, de az nem ugyanaz!!
2021. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!