Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy csinálták a japánok, a...

Hogy csinálták a japánok, a norvégok, a vietnámiaiak, a kínaiak, az ausztrálok, és az új-zélandiak, hogy szinte teljesen eltűnt a járvány?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem agonizáltak habzó szájjal a maszk ellen. Meg ott a lezárás sem terhelte annyira az államot
2020. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ott az ilyeneket, mint ez, nem támogatta 1000 másik, hanem a többiek leoltották a g*cibe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1074..

2020. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szerinted miért ebben az országban van a legtöbb hülye? Sajnos én is láttam hasonló kérdéseket, mint amit belinkeltél, sőt az életben is tapasztalom.
2020. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Mert ott fegyelmezettek az emberek, betartották az elöírásokat, nem fertözték összevissza egymást.

Itt nem jönnek mindenféle hülyeséggel, hogy miért nem kell figyelembe venni az elöírásokat - a fertözés meg terjed ész nélkül.

2020. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A kínaiak egyfelől a saját polgáraikra hegesztették az ajtót másfelől kamu adatokat közöltek, Ausztrália egyes részein drákói szigor van még mindig, Új-Zéland pedig (amelynek alacsony a népsűrűsége) amúgyis a semmi közepén fekszik.
2020. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Új-Zélandon a tündék mindenkit meggyógyítottak, legalábbis én így hallottam.
2020. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Talán,ha nálunk is keményebb szigorítások lennének.Bezárnák az összes mozit

színházat,szórakozó helyet,rendezvényeket.Takarítanák a tömegközlekedés

minden járművét a végállomáson.Az Osztrákok,tegnap radikális lépéseket tettek.A Szlovákok tesztelik az egész országot.Ha a kormány jobban törődne

az emberekkel,nálunk is csökkenne a fertőzések száma.

2020. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:
100%
2. válaszoló, megnéztem és végigolvastam azt a kérdést a válaszokkal együtt. Kemény vagyok mint a kád széle, de nagyjából háromszor kaptam agyérgörcsöt a fasságokon. Nem tudom elhinni, hogy ilyen gyök 2 IQ-val rendelkező emberek velem egy bolygón léteznek.
2020. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Új-zélandon így csinálták:


[link]

2021. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!