Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez bélféreg a WC aljàban? HELP

Ez bélféreg a WC aljàban? HELP

Figyelt kérdés

Reggel pisilni mentem és ez volt a WC aljàban.mozog is. Ez bélféreg lehet vagy csak belemàszott valami? Teljesen sokkolt.

Nem is tudom hogy tegnap nagywcztem e... Olyan ideges lettem


[link]


2020. nov. 3. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Könnyen lehet hogy az. De mégis honnan mászott volna elő? Azt meg nem értem, hogy wc lehúzással miért nem ment le. Szerintem csinál egy alapos hashajtást, méregtelenítést.
2020. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
En ilyennek tudom.
2020. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ird be webbetegen leirjak biztos. Ha kell menny orvoshoz. Gyerekkoromban nekem is volt.
2020. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az, hívd fel a háziorvost. Lehet, hogy székletmintás tesztet fog kérni, de az is lehet, hogy simán felírja a Vermoxot. Ne pánikolj, a bélféreg kiirtása nem egy bonyolult ügy.
2020. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az ablak nyitva volt, esetleg ott bemàszhatott és úgy a wcbe. Nem tudom, de ezt nem is hiszem el. Még éjfél körül pisiltem, lrhuztam a wct.

És reggel ez ott volt. Nem értem.

Ha van bennem akkor a következő nagywczesnel látnom kell?

2020. nov. 3. 09:50
 6/13 anonim ***** válasza:
A bélféreg egyik faja sem ilyen.
2020. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A csatornarendszerből is följöhetett. Azt hittem, hogy székletürítés után láttad. Ha nem, akkor szeritnem ne foglalkozz vele.
2020. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem bélféreg! Ez a csatornából jött fel valahogy, vagy máshogy került oda. Ha bélférged lenne, azt csak székleten vagy székletben látnád. Nem szóródik ki az emberből csak úgy szanaszét..:)))
2020. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8as, én se arra gondoltam hogy kipottyant belőlem...🤦‍♀️
2020. nov. 3. 11:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen a belfereg. Ilyen kis joszahok szoktak a pelenkaban tekeregni. :D
2020. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!