Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy csinálják azok akiknek...

Hogy csinálják azok akiknek elég 6-7 óra alvás is?

Figyelt kérdés

Nekem nem elég, sőt ha 10 órát alszok akkor is kialvatlanul kelek. De mindenképp legalább 2 óra mire magamhoz térek annyira hogy használni is tudom magam valamire.


Hogy csinálják azok akiknek ennél kevesebb is elég? Aztán még ráadásul pörögnek is napközben.

F32 (mindig ilyen voltam)


2020. nov. 6. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudnàm sosem 8óràtól többet aludni. Ez már tizen éves korom óta így van. 🤣

Felkelek hideg vízzel, szappannal azonnal mosakszom és teljesen hejre jövök. Utána cigi kávé és irány melóba 10 órát 😀

2020. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az alvásod minőségével van a gond. Hiába alszol annyit mintegy baba, az alvásod nem pihentető. Nem mindegy mikor fekszel le, mikor kelsz, milyen szobában alszol: túl meleg, túl hideg, mennyire van sötét, és mit csináltál közvetlenül lefekvés előtt. Szóval milyen az életritmusod. Ezeket gondold át, olvasgass a neten a témában.
2020. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem elég 7 óra, de tudok hosszútévon úgy működni. Mondjuk nem kényelmes, szóval most épp a váltás módján dolgozom, de ez egy másik történet.


A pörgés nálam nincs összefüggésben a kialvatlansággal, sőt ha nem alszok eleget, akkor egyfolytában nyugtalan vagyok és pörgök. Mondjuk nem vagyok ezáltal produktívabb, sőt baromi sokat hibázok, sokszor elfelejtek megcsinálni dolgokat stb.

2020. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

1-es

Szemmel láthatóan a nyelvtanórákat is kialvatlanul ülted végig :)

2020. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!