Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik átestek a covid-on,...

Akik átestek a covid-on, nektek mennyi idő alatt jött meg a határozat antsz-től?

Figyelt kérdés
Mennék dolgozni már, de nincs határozat. 12 napja vagyok itthon. Nektek mennyi idő alatt jött meg?
2020. nov. 11. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Amint kértük a háziorvostól a feloldását, onnantól pár óra. Magától nem fog jönni
2020. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem fordítva mondta a doki. Akkor oldhat fel, ha megjött a határozat, addig nem.
2020. nov. 11. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ezt neki kell kérnie az ÁNTSZ-től, nem neked. Aztán küldik az emailt neked, másolatba pedig becsatoljál a háziorvost
2020. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mert nekem nem így mondta.
2020. nov. 11. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk így volt, nemrég oldották fel nekünk is
2020. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, nem kell kérni semmit. Ez az antsz hatásköre, maguktól küldik majd.
2020. nov. 11. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják, de te tudod. Mi a 10. napon már mehettünk Isten hírével, beszéltem előtte a népegészségügyi osztállyal, ők is ezt mondták, amit én, illetve az a hölgy is, aki felhívott a kontaktok kapcsán
2020. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!