Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fűnek akkor tényleg nincsene...

A fűnek akkor tényleg nincsenek negatív hatásai?

Figyelt kérdés

Tehát a "fü" fedő név alatt. Szerintem mindenre tehát még hasisra, hasis olajra, stb lehet gondolni. Tehát mindenre ami thc és cbd tartalmú!

De valamit tisztáznunk kell. Mégpedig azt, hogy elméletileg az bizonyított tény eddig, hogy a fü az emberre nézve nem negatív hatású. Még eddigi kutatások szerint, de még nem fedeztek fel mindent a thc, cbd esetén sem. Illetve elvileg más anyagok is találhatóak benne. Na meg már a szinti kannát fújják rá szinte mindenre. Ami elvileg kenderszármazék lenne. És vannak bennük elvileg más anyagok is még. Igazság szerint eleve én pl sosem szivnám. De pl ha kell adassam magamnak a covid vakcinát. Akkor lehet azt csinálnám, hogy egy ideig betépnék viszonylag ritkán. Hátha tényleg gyógyítja az esetleges betegségeket. Amiket a vakcina okozhat. De Elvileg csak a rák ellen jó! De mivan ha csak még nagyobb kárt tehetnék magamban. Ezen kívűl még egyszer azt mondanám, hogy többé nem szívok. De mikor kínállnának elfogaddnám mégis, utána megint..

És még néha gondollnék is rá. Tehát kicsit kattognék. Sajnos itt Borsodban sok helyen van elterjedve a herbál. Amit tudunk, hogy tényleg xar.


De a normális zőldet sem kell félteni. Mert én régen sokat szívtam. És kattogtam is rajta néha, meg nehezen jutottam el odáig, hogy azt mondjam NEM! Egy idő után meg már paraflesht is be adott. Már eleve is, azután meg főleg amikor erősebb droghoz nyúltam. A zöldnek már eleve van hátránya mégpedig, hogy függőséget okozhat. Egyik ismerősöm aki nagyon függő volt. Minden pillanatban bevolt állva. Mondta, hogy amikor kezdett volna leállni vele. Akkor fizkai elvonások jelentkeztek. Ez vajon igaz lehet? Illetve van egy haverom aki csak extasy-t fogyaszt. Mást egyáltalán nem füvet . Egy társaságban 2 srác kétszer is beszólt neki, hogy legalább egyet szívnia kell. Mert az ritkán fixi, hogy jó.. Különben abban a társaságban nincs helye. Egyszer józan volt a srác. Egyszer pedig bevolt ekizve. Az eki hatását meg eleve tompítja. És az meg nem éri meg amig rajta vagy. Max ha pszihedelikus utazást tervez valaki talán megérheti keverni a kettőt.. A ledzsaló meg megint más. A normális drogoknak mint eki, speed, kati, kokó. Nincs olyan xar lejövője, hogy ne lehessen kibírni a lehozótt. Azért meg nem éri betépni mindig. És + függőséget is okozni. Ami a másik nagyobbon nem enyhít semmit. Mivel a fü nem dolgozik boldogsághormononokkal.


Aki meg nem bírja mondjuk a lejövőtt vagy valami az ne szintizzen! Meg az se aki egy nagyobb adag esetén, annyira berosszul, hogy rohamot kapjon. Vagy kifeküdjön!



2020. nov. 15. 05:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Hogyne lenne...látod írni se tudsz!

Bár nyilván ez neked nem tűnik fel.

2020. nov. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Már megártott az agyadnak.
2020. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem az lett bizonyítva, hogy jó. Hanem, hogy nem rossz! Az eddigi kutatások szerint nincsen. Később pedig kitudja mik derűlhetnek ki róla! De nem úgy nézz ki, hogy gebasz lenne. Viszont az tény, hogy mindenen már a magokon is rajta van valamennyire a szinti kannák.. Az már viszont lehet, hogy inkább károssá teszi.


De még szerintem így is mindig jobb mint a party drogok. Nos a para flash nálam pozitív és negatív hangulatban is megtörtént . Még mikor pedig csak füvet próbáltam akkor is. De elméletileg ez inkább az indicáknál szokott lenni. Egy időben mikor szati domináns cuccot szívtam ilyen ritkán volt. De lehet, hogy a szinti kanna is befolyásolja a dolgot.


És valóban fűre nem lehet át irányítani picit sem a függőséget.


Pl én is ritkán szivom. De nem azért mert azt hiszem, hogy jó lesz nekem vagy másnak. Hanem negyedévente 1-2 alkalommal jól esik. De még igyis van, hogy paraflesht add a cucc.


De sajnos sok hülye van akinek nem adja még ennyire sem. És szívja vagy tutymmálja rá a másikra. Anti drogosra is, de főleg olyanra aki más cuccot/cuccokat tol füvet pedig nem. De rám még így nem akarták erőszakolni. Főleg az én ismeretségemben. Nem az megy, hogy keverjük azokat a dolgokat amik tompítják egymás hatását. Az ment, hogy van alkohol vagy eki vagy sp vagy fü esetleg valami más. Pszihedelikus szerekkel persze érdemes őket keverni. De egymással nem, max akkor mikor már az elöző cucc kezd belőled kifelé menni! Persze emberfüggő is lehet ismerek olyat aki eki+fü kombotól teljesen jól elvan ugyanúgy pörög. A magic teljesen ugyanolyan jó vagy még jobb lesz! Én is jól elvagyok, viszont a fü miatt én már nem érzem annyira a szerelmes érzést és ekkor már nem is leszek felpörögve ami. Egy normális diszkóba nagy hátrány. Az empatikus érzés enyhülése meg mindenhol.


Legközelebb ha valaki ilyet csinál azt képeld fel és ne barátkozz ilyen emberekkel!


Amúgy így mellékesen én szoktam fogyasztani extasy, sp és ritkán kokain is szokott menni. És a designer drogok nagy részét is kipróbáltam. Én az utóbbi 2 lejövőjét nem nagyon tudom elviselni. Szóval ilyenkor ha van fü mindig szivok legalább egy kicsit. Inkább kicsit kattogjak azután is mint az a haláli lejövő. De ezt is ember döntse el magának. Gondolom te még max az ekit és az sp próbáltad.

2020. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

elméletileg az bizonyított tény eddig, hogy a fü az emberre nézve nem negatív hatású


Ha bizonyított tény, akkor hogy-hogy csak elméletileg? És miért csak eddig?


Te annyit szívtál hogy már a szavak jelentését is elfelejtetted?

2020. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A funek vannak negativ hatadai rovidtavuakat hagyjuk.

Hosszutavon: ferfiak nemzokepesegenek csokkenese es szellemi kepesseg csokkenes. Agyat katositja es a heteket is.

Angolnyelven keress tudomanyos cikkek vannak ra. Csak a sok futol lebutult ecceru emberke hiszi es altatja magat, higy amit o fogyaszt annak nincs karos hatasa. Van.

2020. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Ellazít, felszabadít, fájdalmat csillapít. Elmélyülni segít és ha úgy van magasra repít. Nem lódítok mert felépít és nem csak bódít, soha nem ölt meg senkit de egy csomó mindent gyógyít. Nem tesz függővé mint a cigi és nem tesz tönkre mint a pia, csak tart eléd egy tükröt és lelassít, hol itt a hiba?
2020. nov. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Már hogyne lenne . lelassul a gondolkodásod a reakció idöd . betépve vezetsz nekimész egy autónak és meghalsz esetleg mások halálát okozod. függöséget okoz . hosszu távon memoria gondokat és pánikbetegséget okoz. ne hallgass ezekre a kommentekre .nem szabad élni vele .van olyan ismerösöm kinek sulyos gondja lett tőle . a többi erösebb szerröl ne is beszéljünk. inkább 1 jó sör mellé egy rendes pálinka csak nem kell rendszert csinálni belöle .és mindig mértékkel:D
2020. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de már most összevissza beszélsz.
2020. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azonkívül büdös is a fű, olyan berohadt rét szaga van lábszaggal keverve. Szoktam érezni pl parkban, vagy van hogy a szembejövő ruháján. Nem csodálom hogy a kutyák is megtalálják. Szóval nem érdemes rászokni.
2020. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Annó a sima cigiről is azt gondolták,hogy ártalmatlan.

Másrészt szerintem pszichésen mindenképp káros, mert már az is egy elgondolkodtató kérdés, hogy ami az országban illegális, azt miért is kezdi el valaki használni? Hiányzik belőle valami fék/korlát, ami ezt tiltaná benne. Szóval nekem már itt jelzi,hogy káros, mert törvényszegésre veszi rá az embert. Akinek meg megtetszik a hatása, sűrűbben tolja, annak egy idő után már ugyanaz a mennyiség nem fog érződni, és több kell, vagy más kell. Szóval nem az van, hogy elszívok egy füves cigit és másnap már gyilkos vagyok, aki börtönben rohad meg,de azért jó páran így kezdték, meg úgy,hogy "tudom én ezt kezelni".

2020. nov. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!