Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fűnek akkor tényleg nincsene...

A fűnek akkor tényleg nincsenek negatív hatásai?

Figyelt kérdés

Tehát a "fü" fedő név alatt. Szerintem mindenre tehát még hasisra, hasis olajra, stb lehet gondolni. Tehát mindenre ami thc és cbd tartalmú!

De valamit tisztáznunk kell. Mégpedig azt, hogy elméletileg az bizonyított tény eddig, hogy a fü az emberre nézve nem negatív hatású. Még eddigi kutatások szerint, de még nem fedeztek fel mindent a thc, cbd esetén sem. Illetve elvileg más anyagok is találhatóak benne. Na meg már a szinti kannát fújják rá szinte mindenre. Ami elvileg kenderszármazék lenne. És vannak bennük elvileg más anyagok is még. Igazság szerint eleve én pl sosem szivnám. De pl ha kell adassam magamnak a covid vakcinát. Akkor lehet azt csinálnám, hogy egy ideig betépnék viszonylag ritkán. Hátha tényleg gyógyítja az esetleges betegségeket. Amiket a vakcina okozhat. De Elvileg csak a rák ellen jó! De mivan ha csak még nagyobb kárt tehetnék magamban. Ezen kívűl még egyszer azt mondanám, hogy többé nem szívok. De mikor kínállnának elfogaddnám mégis, utána megint..

És még néha gondollnék is rá. Tehát kicsit kattognék. Sajnos itt Borsodban sok helyen van elterjedve a herbál. Amit tudunk, hogy tényleg xar.


De a normális zőldet sem kell félteni. Mert én régen sokat szívtam. És kattogtam is rajta néha, meg nehezen jutottam el odáig, hogy azt mondjam NEM! Egy idő után meg már paraflesht is be adott. Már eleve is, azután meg főleg amikor erősebb droghoz nyúltam. A zöldnek már eleve van hátránya mégpedig, hogy függőséget okozhat. Egyik ismerősöm aki nagyon függő volt. Minden pillanatban bevolt állva. Mondta, hogy amikor kezdett volna leállni vele. Akkor fizkai elvonások jelentkeztek. Ez vajon igaz lehet? Illetve van egy haverom aki csak extasy-t fogyaszt. Mást egyáltalán nem füvet . Egy társaságban 2 srác kétszer is beszólt neki, hogy legalább egyet szívnia kell. Mert az ritkán fixi, hogy jó.. Különben abban a társaságban nincs helye. Egyszer józan volt a srác. Egyszer pedig bevolt ekizve. Az eki hatását meg eleve tompítja. És az meg nem éri meg amig rajta vagy. Max ha pszihedelikus utazást tervez valaki talán megérheti keverni a kettőt.. A ledzsaló meg megint más. A normális drogoknak mint eki, speed, kati, kokó. Nincs olyan xar lejövője, hogy ne lehessen kibírni a lehozótt. Azért meg nem éri betépni mindig. És + függőséget is okozni. Ami a másik nagyobbon nem enyhít semmit. Mivel a fü nem dolgozik boldogsághormononokkal.


Aki meg nem bírja mondjuk a lejövőtt vagy valami az ne szintizzen! Meg az se aki egy nagyobb adag esetén, annyira berosszul, hogy rohamot kapjon. Vagy kifeküdjön!



2020. nov. 15. 05:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hirdetni kellene öko vészhelyzetet aztán ennek szellemében írni a törvényeket.


Jobban járnánk.


Tiltsák be a húsevést, telepítsenek fákat, éljünk minél zöldebben, műanyag mentes életmód legyen, boltokba csak energiatakarékos izzókat áruljanak. Termesszünk több zöldséget, fogyasszunk kevesebbet. Csökkentsük az autózást, a repülést, sőt a dízel járműveket azonnal kitiltani az országból. Az elhanyagolható erőműveket, környezetszennyező gyárakat bezáratni, klímákat szintúgy betiltani.

Hallják meg a fiatalok hangját, ne csak a nyugdíjasé számítson, a nyugdíjas legyen hálás és büszke arra, hogy egy olyan nemzedéket hozott világra akik számára fontos a jövő. A törvényeket pedig népszavazással hozzuk meg.



Hirtelen ennyi jutott eszembe, de sok mindent lehetne még ezen kívül is változtatni.

2020. nov. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Húsevést ne tiltsák be, inkább sajnos a lassan minden családban 3 kutya számot kellene csökkenteni mert így kb a húsfogyasztás a felére csökkenne.

Nemhogy még mindenkit kutya vásárlásra-tenyésztésre ösztönöznek mert kutya nélkül nem mehetünk ki este járni egyet.

Nagyon szeretem a kutyákat, de a felelőtlen állattartókat szabályoznám.

2020. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!