Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom ha mindig...

Mi lehet a bajom ha mindig ingadozik a hangulatom?

Figyelt kérdés
másfél éve időközönként ingadozik a hangulatom, de annyira durván, hogy én is megijedek magamtól. ha jó kedvem van, szinte megőrülök, kicsattanok. viszont hetente szokott pár napra előfordulni, hogy nem vagyok önmagam. ok nélkül zokogok órákat, mérges vagyok mindenkire ok nélkül, nincs semmi motivációm, nem érzek erőt magamban, az is nehezemre esik hogy felkeljek egy pohár vízért. mi ez? mégegyszer megemlíteném, nincs semmi okom szomorkodásra, boldog párkapcsolatban élek, és egy boldog család vesz körül, barátokkal. nem vagyok stresszes típus semmi miatt (pl iskola) ezért nem is értem mitől lehetnek ezek a "rámjövések"? fogalmam sincs, mit kéne tennem és nagyon rosszul érzem így magam
2020. nov. 16. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Depresszió
2020. nov. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hormonproblemak okoztak a hangulatingadozast. Nem derult ki, hogy nő vagy-e, ha igen, erdemes figyelni, hogy menstruacio elott felerosodnek e ezek az ingadozasok (nekem mar felidoben is extra durvan elojottek). Nem kell mindent psziches zavarra fogni, bar ma mar eleg nagy divat.. szerintem egy jo endokrinologust kellene felkeresned :)
2020. nov. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy hormonok, vagy bipoláris depresszió.
2020. nov. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Major depresszió keress rá neten.
2020. nov. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hétfők és péntekek váltakozása?
2020. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!