Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ingadozik a hangulatom...

Nagyon ingadozik a hangulatom szinte mindenre, hogy lehetne ez ellen tenni? Lehet valami személyiségzavarom is van?

Figyelt kérdés

Ha rosszat mondanak, félreértek valamit nagyon depressziós tudok lenni, és sokszor el is taszítom ilyenek miatt az embereket magam mellől. Nagyon nagy szeretethiányom is van, és ha valaki épp nem úgy reagál ahogy én azt elképzeltem, akkor átmegyek jó kedvből rosszba és elkezdem piszkálni a másikat amíg meg nem elégeli és itt nem hagy. Igazából 2 hangulatom van, egy nagyon jó és egy nagyon rossz.

Ráadásul férfi vagyok, 20-as éveim közepében, tehát ez nem lehet túl imponáló senkinek. Hogy lehetne ebből kijönni?


2015. szept. 28. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordult szakemberhez, mert ez sok minden lehet... de szinte biztos, hogy valamilyen személyiségzavar. Pszichoterápiával jól kezelhető.
2015. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!