Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a biztonságosabb?

Melyik a biztonságosabb?

Figyelt kérdés
Régóta van egy anyajegyem amit le szeretnek szedetni, nem zavar nem faj meg semmi viszont nagyon kell ra vigyaznom. Az lenne a biztonságosabb ha leszedetnem vagy ha meghagynám? Azt hallottam rosszabb ha meghagyjuk az ilyet. Tapasztalatokat ha tudtok írjatok :D

2020. nov. 17. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

...és ebben az a fogyókúra rész, hogy ha kivágják, könnyebb leszel?


Egyébként bőrgyógyász megmondja, melyik a jobb. Én is tervezek kivágatni 1-2 db-ot, csak úgy, mert kicsit zavarnak. Inkább úgy fogalmaznék, hogy a kivágásukból ritkább esetben lehet gond.

2020. nov. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a fogyókúra részre véletlenül mentem ra, nem szeretnek fogyni. Én csak tanácstalan vagyok h melyikkel ártanek jobban magamnak
2020. nov. 18. 21:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ :D
2020. nov. 18. 21:23
 4/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nekem is Volt egy nagyon sôtét anyajegyem. Nem zavart, nem fájt, de a férjem akárhányszor meglátta, azt mondta, ez borzasztóan sôtét jobb ha leveteted! Hallottam az ismerôseimtôl, Hogy van egy jó nevû Bôrgyógyász ahová ôk is elmentek ès jókat mondtak róla. Ezek alapján kikerestem ès bejelentkeztem anyajegy levètelre. Nagyonnagyobb Profi benyomást keltett az Orvos ès ráadásul kedvesen mosojgot ràm! Leszedte, jobban mondja lekaparta a sôtét anyajegyemet a hátamról, majd mègsem 5 helyrôl leszedte azokat amiket gondolt, Hogy jobb hat eltávolittja. Megkônnyebbûlve hagytam èl a rendelôt. Kb 10 nap multán Minden anyajegy helye begyógyult. Nem kell tôle fèlned, ki lehetett birni. Gyorssan ment! Minden jót!
2020. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megtudnád mondani ki volt az orvosod, hova mentél?
2020. nov. 30. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után lehet újra sportolni? Pl stepper, ellipszis tréner, futás?


Nekem is van pár, amire előbb-utóbb a kiszedés vár.

2020. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!