Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A thai masszázsnak történelmil...

A thai masszázsnak történelmileg része a "happy finish"?

Figyelt kérdés

Igyekszem nem átmenni alpári stílusba sehol de a téma miatt elég nehéz:)


Sokat járok masszázsra, mert sportolok amúgy meg munka miatt sokat ülök megbeszéléseken, laptop előtt, autó, repülő, etc. és jól esik hogy kicsit ugrál a hátamon valami thai leányzó, meg jó erősen átnyomkodja minden izmomat.


Ami viszont furcsa hogy szinte minden egyes alkalommal felajánlják a lányok valamikor masszázs közben a "happy finish"-t. És ne azt képzeljétek el hogy az Árkád mögé járok valami földalatti "thai masszázs" barlangba, konkrétan Budapest legjobb helyein lévő és "legelőkelőbb" szalonjai vannak közel hozzám (BAH csomópont, Rózsadomb, Hűvösvölgy, Pasarét, etc., de szándékosan nem fogok olyat írni amelyikből bármelyiket azonosítani lehet:) és még ezeken a helyeken is van olyan lány, aki ajánlgatja.


Legutóbbi példa, múlt hétről: a hátamon feküdtem, a hölgy éppen a combom belső felét masszírozta, a tövénél, a lágyékomnál konkrétan. Eléggé útban volt a "csomag", a sausage and beans, neki is sokszor beleakadt keze meg útban is volt és nem tudta ott masszírozni, ahol akarta, úgyhogy lenyúltam és megigazítottam, áttettem a másik oldalra. Na a lány már mosolygott és a kis kezével mutatta (félreérthetetlen le és fel f@szverő mozdulatokkal) hogy ő nagyon szívesen. Mondom neki köszi de inkább a masszázst fejezd be. Csinálta tovább becsülettel majd egy fél órára rá (már a masszázs vége felé) megint csak azt veszem észre hogy rajta van a keze, és veszettül mosolyog, meg mutogat, hogy nem akarom-e? És ez csak egy példa a sok közül, valahogy mindig kilyukadunk itt, általában akkor amikor a hátamon fekszem és a combomat masszírozzák, de volt már olyan is hogy egy lány rögtön azzal kezdte hogy elkezdett fogdosni meg a nadrágomat lehúzni és kérdezte hogy "Hand?". Egy hely volt ahol még a recepciónál előre elkérték a pénzt, na ott már számítottam rá hogy lesz valami, mert ilyet más jellegű létesítményekben szoktak csinálni:) De a masszázs ott is jó volt.


Namost leszögezném hogy én a masszázsra tényleg a masszázs miatt járok, nem azért hogy kiverjék nekem. Ugyanakkor ennyi eset után már elgondolkoztat hogy ez tényleg ennyire természetes, hogy a happy finish része a thai masszázsnak, vagy velem történik csak ez meg mindig? Még arra gondoltam hogy általában a 1.5 órás száraz (vagy ritkán olajos) masszázst szoktam kérni, lehet hogy ez a kódneve a happy finish-nek, tudják a lányok hogy aki ezt kéri az azért kéri hogy ki legyen neki verve?


Azért vagyok bizonytalan mert a lányok tényleg jól masszíroznak, az összes. Tehát sose azt érzem rajtuk hogy ők tulajdonképpen azért vannak itt hogy f@szt verjenek, és masszírozni nem, vagy csak alig tudnának. Hanem tök profi az összes, és csak úgy mellékesen felajánlják mindig, hogy ki is verik nekem, ha szeretném. Lehet egyszer most már hagyni kellene, csak állandóan meglepődök mert nekem a masszázs nem egy erotikus valami és soha nem gondolok arra közben hogy de jó lenne. A masszázs esik jól. Viszont már egyszer-kétszer gondoltam rá, hogy végsősoron nem biztos hogy ellenemre lett volna, persze csak azért hogy autentikus legyen az élmény. Talán erre való az a kis borravalós dobozka, amit mindenhol ki van téve?:D


2020. nov. 18. 21:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
61%
:D miért olyan hihetetlen ez? Több éve ott dolgozok már és igen,feleségek befizetik a férjeiket, vagy együtt jönnek. Nem gondoltam, hogy ez ennyire scifinek hangzik :D
2020. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
15%

A nők már attól is féltékenységi rohamot kapnak, ha a párjuk csak rápillant az utcán egy szemben jövő nőre.

Majd pont ők viszik el egy olyan helyre, ahol náluk jóval fiatalabb lányok tapizzák egy órán keresztül pénzért, a levetkőzött férjeiket.

Na csá.

2020. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Hú ez tényleg hihetetlen. A környékünkön működő "szalon" gyakorlatilag kupleráj.

Qurvafuttatók csinálják.

Néhány bamba megkapja a klasszikus masszázst, de a fő funkció nem ez.

2020. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy fiatalok a lányok? És nem minden nő féltékeny, csak azért mert neked csak olyanokkal volt dolgod. Én pl szívesen meg is osztom a párom más nővel ;) na csá
2020. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
70%
*a thai masszázs ruhában történik. Ez lemaradt
2020. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a konkrét kérdésre is érkezzen válasz: történelmileg egyáltalán NEM része, sőt igazából a múlt század elejéig ez egy férfi szakma volt, családokban adták át a tudást generációról generációra.
2020. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
79%

Közel két évtizede járok thai masszázsra, Thaiföldön is számos alkalommal voltam (thai masszázst is sokszor igénybe vettem). Történelmileg egyáltalán nem része, korrekt masszázsszalonokban ma sem az sehol szerencsére. Alapvetően egy nagyon régi gyökerekkel rendelkező hagyomány, néhol ma is a tradicionális falusi gyógyászat része Thaiföldön. Az oktatása államilag ellenőrzött és intézményesített. A sok becsületes, nagyon keményen dolgozó thai masszőrnőnek, akik az említett negatív jelenség miatt számos rendkívül sértő előítélettel szembesülnek kijár a tisztelet.


Ahogy egyesek itt megnyilvánulnak a témában, azok helyett én szégyellem magam, ha tehetném én kérnék bocsánatot helyettük. Érdemes belegondolni, hogy az ilyen hozzászólók vajon hogy reagálnának, ha valaki az édesanyjukat vagy lánytestvérüket az alapján ítélné meg, hogy Amszterdamban vagy Ausztriában hány magyar prostituált van. Vagy ha munka közben a családjukban lévő nőknek szexuális ajánlatokat tenne egy faragatlan ösztönlény.


Vannak olyan országok, ahol a helyi szokások, a törvények, a szalontulajdonosok hozzáállása miatt sok thai masszázsszalon ilyen irányba orientálódott és sajnos nem feltétlenül fogod tudni, amikor bemész, hogy pontosan milyen helyre mentél be. Némely országban emberkereskedelemhez hasonló borzalmak is megtörténnek, el akarják venni az alkalmazott útlevelét stb. Magyarországon eleinte (2000-es évek eleje, közepe) ez egyáltalán nem volt jellemző, egy színvonalas szalonban ma is alapszabály, hogy aki szexuális szolgáltatást ajánl fel, az azonnal repül. Manapság vannak területek, amelyek ilyen szempontból kifejezetten fertőzöttek, például az ún. Bulinegyed Budapesten kifejezetten ilyen, de a kérdező szavai alapján a budai oldal előkelőnek mondott negyedeiben is gyakran előfordul a jelenség. Ilyen esetben (állandó oda nem illő ajánlatok) mindig benne van a szalontulajdonos keze is. A szalonok többsége ma sem kétes hely.


A thai masszázs nem erről szól (egyik válfaja sem), aki ezt nem tapasztalta meg, az nem sokat tud az egészről. Beszélgessetek a magyar recepciósokkal, tőlük sok hiteles információkhoz fogtok jutni.

2021. márc. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
86%
A thai társadalomban a borravaló a megbecsülés jele, a pincérnek, a sofőrnek, a fodrásznak, a masszőrnek borravalót szokás adni, a bérek amúgy is alacsonyak. A kis kosárka erre való a masszázsszalonban, de ha thai szokások szerint is igazán udvarias szeretnél lenni, akkor kézbe adod a borravalót miközben köszönetet mondasz (ha a szolgáltatással elégedett voltál).
2021. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!