Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pozitív Covid teszt után mi a...

Pozitív Covid teszt után mi a hivatalos eljárás?

Figyelt kérdés

Szombaton lett meg az eredmény (november 14.), azóta sem érkezett a karantén elrendeléséről semmilyen hivatalos megkeresés. Az orvos ma azt mondta, hogy mindegy is, mert a tünetek jelentkezésétől számított 10 napig kell karanténban lenni, az 17.-én lejárt.

Értem én, de hivatalosan nem kellett volna akkor is valami értesítést kapni? Tök fura hogy másokat mentek ellenőrizgetni a rendőrök, neg meg külön mobilapplikáció van már erre is, hogy ne kelljen a rendőröknek kimenni tehát ennyire komolyan veszik, közben meg mégsem veszik komolyan.... :)



2020. nov. 19. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a járványkezelés össze van omolva, ismerősöm is igy járt. De ő hetente teszteltette magát alkalmanként 20 ezerért, mert sok emberrel érintkezik a munkája során, és nem akarta megvárni a mentőt, de mielőbb tájékoztatni akarta a klienseit. És hát mielőbb vissza akart menni dolgozni, mert vállalkozó. Így került neki ez a betegség majdnem 100 ezerbe.
2020. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Felnégyelnek!
2020. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En Ausztriaban elek es itt kaptam el a virust. Ugyanez a helyzet itt is...detto. Lejart a karantenom mire barmilyen ertesitest is kaptam es fogalmam sem volt hogy melyik naptol kell szamolni a karanten elso napjat es -4 napom lett a munkahelyen. Halaistennek sikerult veluk megoldani de ez egy katasztrofa. Megertem nyilvan mert rettenetesen som esetet regisztralnak minden nap de akkor viszont valamit tenni kellene ezzel mert ez sem allapot....
2020. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!