Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudok segíteni egy...

Hogy tudok segíteni egy barátomon ha esélytelen a találkozásunk és depressziós?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmmel az volt a történet, hogy szó legszorosabb jelentésében, egyik nap írtunk egymásnak, másnaptól kezdve semmi, eltűnt. Se telefon, se sms, se chat, se wattpad, se email, se látogatás (és nem szomszédok vagyunk). Tudtam, hogy baj van, de ő tagadta, míg végül eltűnt, és mindenkivel ezt csinálta, nem csak velem. Depressziós (volt). Mint kiderült, a 9. osztályt se fejezte be 18 évesen. 2 évig kvázi nyoma veszett, ezalatt 2x írt nekem hosszú bocsánatkérő levelet, de aztán megint eltűnt. Csak én tartottam ki mellette. És ok ígéretet tett, hogyha megint nem lenne, mert mert, szól előtte. Nem tette meg. Én akár évekig vártam volna, amíg készen áll, de abból elég volt, hogy megígérte, aztán nudli, szüljem meg, hogy eltűnt vagy sem, és nem az utóbbi győzött.


Tarts ki mellette, hiszen barátság az jóban és rosszban mutatkozik meg, de... ha ő nem akarja, nem is fogsz tudni segíteni. Ott lehetsz a háttérben, te lehetsz a biztos támasz, de... hát a helyedben, ha teljesen elzárkózna, utána meg ígérgetne, ne vegyél semmit készpénznek. Nem te vagy a depressziós, mégis te is valamennyire szenvedő fél vagy, hiszen szeretnél vele lenni a nehéz időszakban, szeretnél segíteni neki. Ez pedig idővel, ha nem tudsz semmit tenni, neked fog ártani. :(

2020. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Telefon, sms, neten keresztül, pld.viber stb. Kamerás beszélgetések.
2020. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!