Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tereljem el erről a...

Hogy tereljem el erről a gondolataim?

Figyelt kérdés

Ma elég sokat ittam és megbeszélés közben erősen rám tört a vizelhetnék. A megbeszélés után rohantam a bevásárlóközpont vécéjéhez, de be volt zárva én meg nem tudtam tovább visszatartani és bepisiltem. Szerencsére, nem sokan látták de a fél városon át kellett utazzak összecsinált nadrágban. Azóta is nagyon kellemetlenül érzem magam nem tudom hova tenni. Van valami tanácsotok hogy vonjam el erről a gondolataim? Előfordult itt valakivel hasonló? Köszönöm a normális válaszokat

34F



2020. nov. 20. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem vagy egyedül, másokkal is eset már meg. Nekem egyszer az egyik barátnőm járt úgy, hogy futni mentünk az utcára tesi órán, és akkor jött ki rajta az ételmérgezés tünetei. Szegénynek nem sikerült nyilván visszatartania. Sajnáltuk szegényt segítettünk neki, sosem néztük le emiatt. El is felejtettük, nem néztünk rá másképpen. Pedig ismerősök előtt történt. Ha nem látta ismerős, nincs miért aggódni, hihették azt is h csak leöntötted magad, vagy elestél, vízbe ültél, mivel ma esős idő volt kb. mindenhol. Baleset mindenkivel megesik. Ne foglalkozz vele, felesleges. Sok idegen úgysem jegyez meg. Mellesleg ha mindig igényes vagy, akkor sem gondolnám ha még láttak is így, hogy rosszra gondolnának.
2020. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ:)
2020. nov. 21. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!