Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tereljem el a gondolata...

Hogyan tereljem el a gondolataimat, hogyan érjem el, hogy tartani tudjam magam?

Figyelt kérdés

Hirtelen felvetődött a lehetősége, hogy gyorsan terjedő rosszindulatú daganat van a méhemben.


Még nem derült ki semmi, ez csak egy lehetőség (bár az orvos arca az elég sok mindent elárult amikor az ultrahangot nézte) Hétfőn megyek kaparásra.


Állandóan az jár a fejemben, hogy hamarosan meghalok, és a 2 éves kislányomnak anya nélkül kell felnőnie. Hiába tudom, hogy ez nem reális, mert az is lehet, hogy csak hormonzavarom van. Vagy ha rákos vagyok akkor is lehet jóindulatú, megműthetnek 100 évig élhetek.


Egész nap csak sírok. Van valami meditáció vagy bármi ami segíthet? Alkoholizálni nem akarok.


2015. dec. 18. 16:28
 1/1 naisz válasza:

Egy csodálatosan értékes ember vagy,és nő nagybetűvel.

Menny a tükör elé és fogadd el amit látsz. Nézz szembe magaddal és csodáld mert teljesen mindegy hogy nézel ki ilyen ember nincs még egy a földön.Légy magadba szerelmes.

Lehet meredek amit írok, de működik.

Sírva is lehet a tükörbe nézni sőt még őszintébb.

Szerintem egy csodás nő vagy csak elfelejtetted magadról.

2015. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!