Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés
csinti_676 nevű felhasználó kérdése:

Hogy tereljem a el a gondolataim az aggódásról? Sokat szorongok, hogy a családtagjaim ne legyenek súlyos betegek.

Amióta megtudtam, hogy a férjemnek Morbus Crohn-ja van, aggódok érte is és az anyukám és a két húgom miatt is, nehogy bajuk legyen. De én ezt már túlzásba viszem. Szorongok, este rémálmaim vannak és sokszor felkelek. Kérjek írjatok nekem tippeket, hogy terelhetem a gondolataim pozitív irányba. Mégis mire gondoljak? Mit tehetek, hogy ez megváltozzon? Előtte nem voltam ilyen, csak mióta tudok a férjem betegségéről (habár tünetmentes, most gyógyszert sem kell szednie). De ugye a médiában is kerül fordul hallani, ki milyen fiatalon milyen betegség miatt halt meg....ajjjj ugye nem vonzom be magamnak meg a családomnak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vonzás, bevonzás, betegség, ezotéria, mentális, pszichológia, gondolkodás

nov. 8. 23:07  Privát üzenet  

A válasz
Nyugi nem fogod bevonzani! A gondolataid a fejedben vannak és maradnak. Ahhoz h vmi megvalósuljon, tenned kéne érte, pl. szándékosan megfertőzni vkit stb.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 8. 23:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a leghatékonyabb antidepresszáns súlyos szorongásra?
Valaki tud segíteni nekem? Súlyos féltékenységi zavarom van. Online pszichológus vagy egy jó tanács adás? Nincsenek barátaim.
Pánikbetegek, súlyos szorongással küzdők, akik a lakást is alig tudják elhagyni honnan lehet tudni, hogy nem a kortizolszintjük borult meg és az okozza a problémákat? Hogy lehet...
Aki súlyos betegségen esett át önhibáján kívül, hogy tudta feldolgozni miért történt ez vele? Hogy tudta a sok szenvedést valami jóra fotdítani és profitálni a rosszból?
Pszichiátriai zárt osztály súlyos mentális beteget hova adhatja ki?
Ennyire súlyos lenne a problémám hogy pszichiáterhez kellene mennem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!