Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki küzd szorongással, pánikbe...

Aki küzd szorongással, pánikbetegséggel, vagy hasonlóal. Vagy aki ért hozzá!😄 Ahozz szólna a kérdésem? Hogyan tudjak órákon is dolgozni?

Figyelt kérdés

Szóval az iskolai tanórákon nem tudok dolgozni. Alig tudom leírni amit a tanár diktál, inkább ceruzával írom, nehogy elrontsam. Szűknek érzem a helyemet, a padban, pedig nem vagyok kövér. Vmiért nagy a nyomás, belül szorongás fog el.


Grafikus suliba járok és még a szakmai órákon sem tudok dolgozni. Vmi nagyon zavar, de nem tudom mi és miért. Csak egyszerűen nem megy. Nem érzem jól magam.


Itthon viszont minden gördülékenyen megy, lehet több idő kéne, de azt meg nem tudom hogy csináljam hogy gyorsabb legyen a felfogásom.


2020. nov. 21. 15:26
 1/2 anonim válasza:

Szerintem keress fel egy pszichológust, hátha tud segíteni ezen a problémán.

(Én pár hete kezdtem el járni pszichológushoz szorongás miatt, kicsit jobb a helyzet, de gondolom több ideig kell járni, hogy jobb legyen a helyzet.)

Egyébként hány éves vagy?

Mióta van ez a problémád?

2020. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem kell pszichológus. Tényleg ő csak tanácsot ad, én meg nem fogok arra kikölteni amit magam is megtudok oldani kicsit hosszadalmas idővel.


17 vagyok, 10 éve dadogok.

Mióta középiskolába kerültem,kevés barátom lett, és nem is jó kapcsolatban. elkezdtem érettebben gondolkodni, foglalkozni a próblémáimmal és lekicsinyitettem magam.

2020. nov. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!