Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok, ilyenkor...

Pánikbeteg vagyok, ilyenkor mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Illik tudni, hogy sokszor szorongok, és mindig beképzelem, hogy mi lesz, ha....

Például: 2017-ben olvastam neten, hogy 2018-ban lesz 3.világháború, és aznap este nem tudtam aludni, egyszerűen nagyon féltem, hogy meg is fog történni. De mivel most 2019 van, és nem volt semmilyen világháború, így hülyeségnek tartom. De tegnap olvastam olyat, hogy hamarosan pusztító árvíz lesz Magyarországon, és elkezdtem szorongani ezen, és mindig kint a teraszon figyelem, hogy jön-e az árvíz. Tudom, hogy ami neten van, sokszor nem igaz, de akkor is, nagyon félek ettől...Mi lenne jó módszer ellene?



2019. júl. 26. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pánikbetegség. Ezt úgy hívják, hogy túl sok a szabadidőd.
2019. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem pánikbetegség elsősorban, a szorongásodat valószínűleg nem ezek okozzák, de mindenkin máshogy csapódik le a stressz. Stressz pedig a legtöbbünket ér, mindenkinek mást jelent. Fordulj pszichológushoz/pszichiáterhez, ez egyáltalán nem szégyen, előzd meg a pánikbetegséget azzal, hogy szakember segítségével felszámolod a szorongást. Kitartást, nem egyedi a problémád, csak neked így csapódik le.
2019. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!